Gdzie po artykuły malarskie?

Dobre rady na każdy temat. Dzielimy się opiniami, rozmawiamy o problemach, pomagamy.
Awatar użytkownika
Szarlin94
Posty: 1
Rejestracja: 24 gru 2019, 12:27

Gdzie po artykuły malarskie?

Post autor: Szarlin94 »

Cześć. Wymyśliłam sobie malowanie mieszkania i szukam jednego sklepu, w którym kupię wszystkie potrzebne artykuły malarskie. Nie uśmiecha mi się jeździć od sklepu do sklepu, więc chciałabym wszystko zamówić od razu. Jakiego sprzedawcę polecacie?
Awatar użytkownika
Sofroniusz_86
Posty: 1
Rejestracja: 04 kwie 2020, 7:46

Re: Gdzie po artykuły malarskie?

Post autor: Sofroniusz_86 »

Według mnie najszerszy asortyment znajdziesz na chle-mar.pl. Zresztą mają nie tylko artykuły malarskie, ale większość produktów, które przydają się do remontu. Moim zdaniem mają najlepsze ceny, biorąc pod uwagę inne sklepy. Śmiało sprawdź katalog produktów ;)
vileś

Re: Gdzie po artykuły malarskie?

Post autor: vileś »

W pierwszej kolejności to na pewno warto zastanowić się co konkretnie potrzebujcie, bo to jest niezwykle ważne. Na pewno należy stawiać na produkty świetnej jakości, które są sprawdzone i praktyczne. Właśnie dlatego trzeba sobie trochę poczytać o różnych rozwiązaniach, aby wybrać najlepsze. Warto na pewno do sufitu wybrać farbę Tikkurila anti reflex white, która jest dedykowana właśnie do malowania takich powierzchni.
ODPOWIEDZ