Gdzie na terapię indywidualną?

Dobre rady na każdy temat. Dzielimy się opiniami, rozmawiamy o problemach, pomagamy.
Awatar użytkownika
paskal_66
Posty: 1
Rejestracja: 20 mar 2021, 3:54

Gdzie na terapię indywidualną?

Post autor: paskal_66 »

Witam was serdecznie. Mam zamiar zapisać się na psychoterapię indywidualną, ale nie zdecydowałem się jeszcze, do jakiej poradni się wybrać. Myślę przede wszystkim o poradniasalomon.pl. Polecacie?
Awatar użytkownika
teodor_85
Posty: 1
Rejestracja: 16 lut 2021, 13:48

Re: Gdzie na terapię indywidualną?

Post autor: teodor_85 »

Jeśli interesuje Cię psychoterapia indywidualna w Łodzi, to Poradnia Salomon jest zdecydowanie najlepszym wyborem. Sam tam chodziłem i wiele zawdzięczam tamtejszym specjalistom. Z całego serca polecam.

koncha co to jest
Awatar użytkownika
bate
Posty: 77
Rejestracja: 15 maja 2020, 12:17

Re: Gdzie na terapię indywidualną?

Post autor: bate »

Tam nie byłam, ale chodzi na psychoterapię do gabinetu Psychoterapii Psychoanalitycznej pani dr Ewy Domańskiej-Klimek https://psychoterapia-klimek.pila.pl/depresja/ w Pile. Ciężko było mi to przyznać, nawet sama przed sobą, ale mam depresję. Byłam w bardzo złym miejscu zanim udałam się na leczenie, ale na szczęście terapia pomaga, nie jestem na lekach i pewnie nie będą mi potrzebne, ale nie jest to wykluczone. Ważne jest jednak to, że mam rzetelna pomoc od dobrej specjalistki.
karkówka

Re: Gdzie na terapię indywidualną?

Post autor: karkówka »

Muszę przyznać, iż psychoterapia faktycznie postawiła mnie na nogi. A to za sprawą https://pracowniapsychologicznapuck.pl/oferta/ , gdzie to wszystko się odbyło i pozwoliło mi żyć jak trzeba. Psychoterapia potrafi być momentami ogromnym ratunkiem! Tak też się stało i w moim przypadku.
Awatar użytkownika
grann
Posty: 114
Rejestracja: 06 maja 2020, 12:18

Re: Gdzie na terapię indywidualną?

Post autor: grann »

Ja chodzę na psychoterapię indywidualną już od dłuższego czasu i jestem zachwycona efektami, jakie przyniosła. Korzystam z usług psychoterapeuty Diany Giera-Kmiecik, która przyjmuje w Tamar Clinic https://tamar.clinic/psychoterapia-indywidualna/ w Ożarowie Mazowieckim. Ich oferta jest rozbudowana, mają korzystne ceny, są jak najbardziej rzetelni. Zdecydowanie warto skorzystać z ich usług, ja nie żałuję, że tam poszłam, bo otrzymałam profesjonalną pomoc, której potrzebowałam.
ODPOWIEDZ