Gabinet ortopedii Kraków

Dobre rady na każdy temat. Dzielimy się opiniami, rozmawiamy o problemach, pomagamy.
Awatar użytkownika
Wojciech1978
Posty: 1
Rejestracja: 31 sty 2020, 21:39

Gabinet ortopedii Kraków

Post autor: Wojciech1978 »

Jakiego lekarza ortopedę w Krakowie polecacie? Często mam problemy z urazami kolan i chciałbym skonsultować się ze specjalistą.
Awatar użytkownika
Duszan71
Posty: 2
Rejestracja: 10 lis 2019, 3:29

Re: Gabinet ortopedii Kraków

Post autor: Duszan71 »

Słyszałeś może o klinice Jedyne Zdrowie? Jeśli nie, to polecam sprawdzić ich ofertę na https://www.jedynezdrowie.pl/medycyna-n ... bilitacja/. Przyjmuje tam nie tylko ortopeda, ale też kręgarz i fizjoterapeuta. W jednym miejscu masz dostęp do świetnych lekarzy, którzy zresztą ze sporym zaangażowaniem podchodzą do leczenia i terapii. Moim zdaniem są najlepsi, jeśli chodzi o rehabilitację w Krakowie :)
Awatar użytkownika
bretta
Posty: 94
Rejestracja: 12 maja 2020, 18:50

Re: Gabinet ortopedii Kraków

Post autor: bretta »

Też korzystałam nieraz z usług ortopedy. Miałam taki czas, że miałam skręconą nogę, a jak tylko się goiła, to znowu gdzieś się potknęłam i znowu było to samo. Nie wiem, czy mam takiego pecha, czy to moja niezgrabność, ale to był okropny czas. W tym czasie dużo podróżowałam taksówkami, tak znalazłam moja ulubioną korporację - Radio Taxi „DWÓJKI” http://taxi.krakow.pl/, ich przejazdy s,a w bardzo dobrej cenie, jest tam tanio i wygodnie, polecam.
Adrian41

Re: Gabinet ortopedii Kraków

Post autor: Adrian41 »

Chciałbym Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://hiperbarycznalodz.pl , na której znajdziecie wszystkie informacje na temat komory hiperbarycznej, którą posiada nowoczesne centrum medyczne FMC w Łodzi. Wszystkie informacje o ich ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.
ODPOWIEDZ