Gabinet masażu Warszawa

Dobre rady na każdy temat. Dzielimy się opiniami, rozmawiamy o problemach, pomagamy.
Awatar użytkownika
Magda-69
Posty: 1
Rejestracja: 18 cze 2020, 15:10

Gabinet masażu Warszawa

Post autor: Magda-69 »

Witajcie! :) Chciałabym zapisać się na masaż leczniczy, ale nie zdecydowałam się jeszcze na konkretny gabinet. Szukam oczywiście Warszawie. Pomyślałam o Akademii Ruchu, bo ma sporo pozytywnych opinii. Jak sądzicie, warto?
Awatar użytkownika
Aleksa1974
Posty: 2
Rejestracja: 05 wrz 2020, 23:25

Re: Gabinet masażu Warszawa

Post autor: Aleksa1974 »

Jest masa miejsc, gdzie można zapisać się na masaż leczniczy w Warszawie, ale moim zdaniem Akademia Ruchu jest najlepszym wyborem. Głównie ze względu na doświadczonych specjalistów, którzy tam pracują. Potrafią każdego postawić na nogi.
mąkiewska

Re: Gabinet masażu Warszawa

Post autor: mąkiewska »

Wypróbowałam masaż gorącymi kamieniami w studio Body and Mind massage i okazał się rewelacyjny na moje problemy z krążeniem i stresem. Po 90-minutowej sesji czułam się bardzo zrelaksowana i oczyszczona z toksyn, a cały organizm ( każdą komórką ) czułam rozgrzany... Masaż Pani Hanki był super i na pewno go powtórzę.
tuś

Re: Gabinet masażu Warszawa

Post autor: tuś »

Ja słyszałam, że jest coś takiego, jak właśnie masaż sportowy wrocław i chciałabym dowiedzieć się więcej o nim. Jak to wygląda? Czy tak naprawdę każdy może z niego skorzystać? Jak dokładniej oceniacie to wszystko w skali od 0-10 ? Boli taki masaż, czy jest przyjemny?
Róża

Re: Gabinet masażu Warszawa

Post autor: Róża »

Ja kilka razy byłam na masażu leczniczym w https://www.sonatio.pl/oferta/masaz i powiem wam, że bardzo mi takie masaże pomogły. Mój znajomy polecił mi właśnie te punkt bo sam chodził tam na takie masaże.
ODPOWIEDZ