Forest

Dobre rady na każdy temat. Dzielimy się opiniami, rozmawiamy o problemach, pomagamy.
Awatar użytkownika
sunrise
Posty: 56
Rejestracja: 27 cze 2019, 11:27

Forest

Post autor: sunrise »

Dzień dobry, mam nietypowe jak na to forum pytanie, ale mam nadzieję, że ktoś z Was zechce udzielić odpowiedzi. Chodzi o ośrodek uzależnienia Forest w Sępólnie Krajeńskim. Czy to prawda, że tutaj można wyleczyć różnego rodzaju choroby? Jak to wygląda? Chodzi mi o choroby uzależnieniowe oczywiście.
Aśka

Re: Forest

Post autor: Aśka »

Ośrodek terapii Forest specjalizuje się w różnego rodzaju uzależnieniach typu alkoholizm, hazard, narkomania. Polecam sprawdzić ich ofertę na stronie: https://osrodek-uzaleznien.pl/
Hubert34

Re: Forest

Post autor: Hubert34 »

Co do formy leczenia, ja na Twoim miejscu zdecydowanie jeszcze bym się na tym zastanowiła. Z tego co zauważyłam faktycznie terapia jest najchętniej wybieraną opcją, jednak czy jest ona najskuteczniejsza? Polecam poczytać o tym więcej opinii. Ja od siebie polecę, abyście rozważyli zaszycie. Tutaj przeczytacie też więcej na ten temat https://esperallodz.com/. Leczenie choroby alkoholowej z zastosowaniem wszywki Esperal dostępne jest dla Pacjentów od kilkudziesięciu lat. Metoda ta jest chętnie wykorzystywana, ponieważ skutecznie oddziałuje na postrzeganie alkoholu, zmieniając skojarzenia z nim powiązane.
ODPOWIEDZ