Fachowcy od malowania dachów

Dobre rady na każdy temat. Dzielimy się opiniami, rozmawiamy o problemach, pomagamy.
Awatar użytkownika
bernardo71
Posty: 6
Rejestracja: 03 sie 2020, 18:07
Lokalizacja: Kraków

Re: Fachowcy od malowania dachów

Post autor: bernardo71 »

Jeśli chcemy zatrudnić fachowców do wykonania danej usługi, można wystawić zlecenia budowlane http://zlecenia-budowlane.pl. W taki sposób łatwo znaleźć wykonawcę z określonego obszaru. Zazwyczaj samodzielnie nie jesteśmy w stanie wykonać wszelkich prac, bez wystarczającej wiedzy, dlatego najlepiej poszukać kogoś doświadczonego.
Awatar użytkownika
Delicja
Posty: 150
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:17

Re: Fachowcy od malowania dachów

Post autor: Delicja »

Prace na wysokości to spore wyzwanie, na pewno trzeba wykonywać je na rusztowaniu - bezpieczeństwo przede wszystkim. Jeżeli chodzi o rusztowanie to wiadomo, że też bardzo ważne są siatki na rusztowania. One są dodatkowym jeszcze zabezpieczeniem, chronią zarówno przed wypadnięciem, spadaniem nieporządanych rzeczy na ziemie, a także jest to dodatkowa ochrona przed słońcem. Przy malowaniu elewacji jest to bardzo ważne. Na stronie https://sieci-siatki.pl/siatki-ochronne ... sztowania/ znajdziecie takie siatki właśnie.
Awatar użytkownika
wire
Posty: 74
Rejestracja: 16 cze 2020, 9:23

Re: Fachowcy od malowania dachów

Post autor: wire »

Delicja pisze: ↑24 wrz 2020, 13:12 Prace na wysokości to spore wyzwanie, na pewno trzeba wykonywać je na rusztowaniu - bezpieczeństwo przede wszystkim. Jeżeli chodzi o rusztowanie to wiadomo, że też bardzo ważne są siatki na rusztowania. One są dodatkowym jeszcze zabezpieczeniem, chronią zarówno przed wypadnięciem, spadaniem nieporządanych rzeczy na ziemie, a także jest to dodatkowa ochrona przed słońcem. Przy malowaniu elewacji jest to bardzo ważne. Na stronie https://sieci-siatki.pl/siatki-ochronne ... sztowania/ znajdziecie takie siatki właśnie.
Rusztowanie musi być oczywiście solidne i dobrze wykonane. My jak potrzebowaliśmy, to je wypożyczaliśmy od sprawdzonej przez nas firmy S.K.A.T Rusztowania z Siemianowic Śląskich https://www.skatrusztowania.com.pl/oferta. To rzetelna wypożyczalnia, mają u siebie sprzęt najwyższej jakości, mają tam dobre warunki najmu, korzystne ceny, no i terminy można sobie dogodnie ustalić. Polecam ich serdecznie, naprawdę warto skorzystać z ich usług.
ODPOWIEDZ