Doradztwo w sprawie kredytu

Dobre rady na każdy temat. Dzielimy się opiniami, rozmawiamy o problemach, pomagamy.
Awatar użytkownika
morzana1993
Posty: 1
Rejestracja: 22 wrz 2020, 1:41

Doradztwo w sprawie kredytu

Post autor: morzana1993 »

Dobrze znacie doradców kredytowych z czasnakredyt.pl? Nigdy nie pomyślałam, że będę potrzebować tego rodzaju pomocy, ale ofert bankowych jest tak dużo, że samemu trudno jest mi znaleźć najkorzystniejszą. Myślicie, że wspomniani doradcy mogą mi w tym pomóc?
Awatar użytkownika
aneta78
Posty: 1
Rejestracja: 24 lip 2020, 15:09

Re: Doradztwo w sprawie kredytu

Post autor: aneta78 »

Szczerze uważam, że pomoc doradców z Czas na Kredyt jest nieoceniona. To eksperci w dziedzinie finansów, którym nic, co związane z kredytem gotówkowym nie jest obce. Sama korzystałam z ich usług i mogę śmiało polecić.

kuchnia kolor wanilia
kómkas

Re: Doradztwo w sprawie kredytu

Post autor: kómkas »

Koniecznie trzeba porównać ze sobą co najmniej kilka ofert, żeby wiedzieć, która jest najlepsza. Tutaj https://www.boldinvest.pl/ można znaleźć wiele opcji i doradca podpowie, która opcja będzie dla nas dostępna i najkorzystniejsza.
muła

Re: Doradztwo w sprawie kredytu

Post autor: muła »

W sumie dobrze, jeśli mamy pomoc kogoś takiego jak doradca finansowy Kołobrzeg . Bo okazuje się, że nie wszystko jesteśmy w stanie sami sprawdzić, a ten człowiek zna się na najróżniejszych ofertach kredytowych i nawet leasingowych. Także z nim pożyczka na pewno będzie sprawdzona i korzystna,
Małgorzata12

Re: Doradztwo w sprawie kredytu

Post autor: Małgorzata12 »

Doradztwo osoby z wiedzą i doświadczeniem zdecydowanie się przyda, żeby wybrać kredyt na jak najlepszych warunkach. Z drugiej strony nie ma 100% gwarancji, że spłata takiego będzie gładko szła. Coś na ten temat frankowicze mogą powiedzieć. Takie kredyty przyniosły dużo problemów. W Poznaniu można się zgłosić do https://cleverstep.pl/ . Niekoniecznie osobiście, w dobie internetu można wszystko załatwić online. Nawet umowę do analizy wysłać przez ich formularz na stronie.
KarinaŹ

Re: Doradztwo w sprawie kredytu

Post autor: KarinaŹ »

Korzystałam z doradców finansowych w chwili gdy brałam kredyt na zakup mieszkania. Doradzili mi kredyt, który wychodził wówczas najkorzystniej czyli kredyt walutowy we frankach. Dziś dzięki wsparciu Kancelarii Prawnej Fenix https://kancelariafenix.pl/uslugi/pomoc-frankowiczom/ walczę o swoje prawa w sądzie . Mam nadzieję, że sprawa zakończy się sprawiedliwym wyrokiem.
ODPOWIEDZ