Dom opieki

Dobre rady na każdy temat. Dzielimy się opiniami, rozmawiamy o problemach, pomagamy.
Awatar użytkownika
Radmiła
Posty: 1
Rejestracja: 14 mar 2021, 14:56

Dom opieki

Post autor: Radmiła »

Cześć. Jako że moja mama wymaga specjalistycznej opieki praktycznie całą dobę, to pod uwagę biorę dwa rozwiązania. Jednym z nich jest prywatny dom opieki w Łodzi. Nasłuchałam się wielu rzeczy na temat takich placówek, ale mimo wszystko myślę, że zawsze można znaleźć miejsce zaufane, w którym mieszkańcy są naprawdę dobrze traktowani. Nie warto generalizować i patrzeć stereotypowo. Mam nadzieję, że jesteście podobnego zdania?
NataliaŚ

Re: Dom opieki

Post autor: NataliaŚ »

Moja mama po operacji wymagała specjalistycznej opieki, którą ciężko jest zapewnić we własnym domu. Ze względu na prace nie mogliśmy się nią cały czas zajmować, dlatego poprosiliśmy o pomoc Zakład opiekuńczo-leczniczy donumcorde.pl. Pracujące tam osoby na wstępie zrobiły na nas bardzo pozytywne wrażenie. Szczegółowo omówiliśmy plan leczenia, a sam ośrodek okazał się jeszcze piękniejszy niż na zdjęciu. Nie wahaj się, tylko nawiąż z nimi kontakt. To naprawdę najlepsze co możesz zrobić dla bliskiego członka rodziny.

oczyszczanie organizmu octem jabłkowym
ODPOWIEDZ