Dobry psychiatra z Łodzi?

Dobre rady na każdy temat. Dzielimy się opiniami, rozmawiamy o problemach, pomagamy.
Awatar użytkownika
jozefat-81
Posty: 1
Rejestracja: 23 lis 2019, 20:15

Dobry psychiatra z Łodzi?

Post autor: jozefat-81 »

Możecie polecić mi jakiegoś godnego zaufania psychiatrę z Łodzi? Do jakiej poradni warto się udać? Do tej pory żaden lekarz nie potrafił zdiagnozować mojego problemu.
Awatar użytkownika
leonarda_75
Posty: 1
Rejestracja: 04 sty 2020, 9:08

Re: Dobry psychiatra z Łodzi?

Post autor: leonarda_75 »

Jeśli zależy Ci na trafnej diagnozie, ale przede wszystkim na umiejętnym wysłuchaniu Twoich problemów to polecam Ci http://www.poradniasalomon.pl/. Pracują tam wyrozumiali ludzie z dużą wiedzą w dziedzinie zdrowia psychicznego. Na pewno Ci pomogą :)
Awatar użytkownika
esperanza
Posty: 112
Rejestracja: 29 cze 2020, 17:45

Re: Dobry psychiatra z Łodzi?

Post autor: esperanza »

Jezeli potrzebujecie pomocy to najlepiej się udac do psychiatry https://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa/ oczywiście, musicie chcieć tego typu pomocy inaczej nic z tego nie bedzie niestety. Zwłaszcza jak macie kogoś w rodzinie kto potrzebuje pomocy, to terapia w tym przypadku jest dobrym rozwiązaniem, jednak nie należy wykonywać kroków, ani wypowiadać słów pochopnie, bo na wstępie można kązdego zniechęcić.
Róża

Re: Dobry psychiatra z Łodzi?

Post autor: Róża »

Zgadzam się z tym, to dobre miejsce. Dzisiaj jest o tyle prościej, że faktycznie możecie skorzystać z najlepszej opieki psychologicznej. Wystarczy dowiedzieć się, w jakich godzinach przyjmuje Klinika PsychoMedic.pl w Katowicach i umówić się do nich na konsultację. Łapcie numer 32 555 04 04 do rezerwacji terminów w tej klinice.
Bożena

Re: Dobry psychiatra z Łodzi?

Post autor: Bożena »

To prawda. Dobry psycholog mógłby być dla Was ogromnym wsparciem w kontekście poprawy Waszego spokoju. Jak dla mnie, to bardzo ważna rzecz, dlatego też już teraz powinniście sprawdzić w https://psychomedic.pl/psychiatra-lodz/ jak dużym wsparciem mogłaby być dla Was Klinika PsychoMedic.pl w Łodzi. Tutaj nie ma co się zastanawiać, chodzi w końcu o Wasze zdrowie.
ODPOWIEDZ