Dlaczego spędzam tyle czasu w kuchni?!

Dobre rady na każdy temat. Dzielimy się opiniami, rozmawiamy o problemach, pomagamy.
Awatar użytkownika
Kama
Posty: 17
Rejestracja: 04 cze 2019, 10:53

Dlaczego spędzam tyle czasu w kuchni?!

Post autor: Kama »

Nie wiem dlaczego, ale mam wrażenie, że spędzam w kuchni bardzo dużo czasu. Wracam z pracy około 16, a dopiero po 18 kończę gotowanie posiłków na następny dzień. Czy ktoś z Was też ma takie wrażenie, że bardzo dużo czasu trzeba na to poświęcać?
Awatar użytkownika
Florentyna_64
Posty: 7
Rejestracja: 13 cze 2019, 6:20

Re: Dlaczego spędzam tyle czasu w kuchni?!

Post autor: Florentyna_64 »

Przyznam, że też przez długi czas miałam takie odczucie. Ale wtedy stwierdziłam, że kupię speedcooka i to pomogło mi rozwiązać ten problem. Może też zainwestuj w urządzenie wielofunkcyjne? Z własnego doświadczenia wiem, jak często dużo czasu pochłania krojenie, gotowanie i przygotowywanie posiłku w tradycyjny sposób.
Awatar użytkownika
Kama
Posty: 17
Rejestracja: 04 cze 2019, 10:53

Re: Dlaczego spędzam tyle czasu w kuchni?!

Post autor: Kama »

Muszę o tym pomyśleć. Chociaż nie wiem czy nie lepiej byłoby zainwestować w thermomixa. Ale muszę to przemyśleć.
Awatar użytkownika
Elżbieta-74
Posty: 16
Rejestracja: 28 kwie 2019, 8:59

Re: Dlaczego spędzam tyle czasu w kuchni?!

Post autor: Elżbieta-74 »

Najlepiej przemyśl to na spokojnie, porównaj ceny i parametry urządzeń, wtedy będziesz wiedziała co się bardziej opłaca 😊.
Awatar użytkownika
Dobiesław-73
Posty: 18
Rejestracja: 27 lip 2019, 9:46

Re: Dlaczego spędzam tyle czasu w kuchni?!

Post autor: Dobiesław-73 »

Niestety w kuchni spędza się sporo czasu. Ja kupiłam speedcooka miesiąc temu, ale to dlatego, że był na promocji https://www.speedcook.pl/speedcook-promocja-1995-zl-do-31-12-2019. Teraz udaje mi się zaoszczędzić czasu.
ODPOWIEDZ