Detoks Fenix

Dobre rady na każdy temat. Dzielimy się opiniami, rozmawiamy o problemach, pomagamy.
Awatar użytkownika
Justynka
Posty: 20
Rejestracja: 11 cze 2020, 20:23

Detoks Fenix

Post autor: Justynka »

Cześć kochani, czy ktoś z was albo waszych bliskich leczył się z uzależnienia w ośrodku Detoks Fenix? Mój ojciec jest alkoholikiem, lekarz zlecił mu odbycie detoksu i terapii właśnie w tym ośrodku. Za parę dni będziemy zawozić ojca na leczenie jednak chciałabym poznać opinie osób, które mają jakieś doświadczenia/ opinie związane z tym ośrodkiem.
Możar

Re: Detoks Fenix

Post autor: Możar »

Justynka pisze: ↑13 wrz 2020, 19:46 Cześć kochani, czy ktoś z was albo waszych bliskich leczył się z uzależnienia w ośrodku Detoks Fenix? Mój ojciec jest alkoholikiem, lekarz zlecił mu odbycie detoksu i terapii właśnie w tym ośrodku. Za parę dni będziemy zawozić ojca na leczenie jednak chciałabym poznać opinie osób, które mają jakieś doświadczenia/ opinie związane z tym ośrodkiem.
W Warszawie mojemu tacie pomogły wyleczyć go z alkoholizmu osoby z Medyczny Detox, otrzymaliśmy od nich duże wsparcie, bardzo polecam.
Krzysztof

Re: Detoks Fenix

Post autor: Krzysztof »

Alkohol w dużych ilościach sieje niemałe spustoszenie w naszym organizmie. Długotrwałe oraz nadmierne spożywanie substancji alkoholowych upośledza gospodarkę wodno-elektrolitową, tym samym obniża poziom sodu, magnezu oraz potasu w organizmie. Dlatego tak jak mówisz, przed podjęciem docelowego leczenia uzależnienia, bardzo ważne jest odbycie detoksu. Ja osobiście całkiem niedawno dowiedziałam się o istnieniu tego zabiegu, gdy koleżanka podesłała mi stronę https://odtruwaniewroclaw.pl/odtrucie-a ... enia-gora/. Dla wszystkich zainteresowanych, polecam zapoznać się z tymi informacjami.
łapak

Re: Detoks Fenix

Post autor: łapak »

Muszę przyznać, że jeżeli chodzi o detoksykację organizmu, to warto skorzystać z oferty tej placówki - Ośrodek Krajna. Moim zdaniem znajdziecie tam odpowiedni detoks w bardzo dobrej cenie. Koniecznie sprawdźcie sobie ichniejszą stronę w wolnym czasie, a na pewno odszukacie tam interesującą ofertę. Polecam!
ODPOWIEDZ