Adwokat do unieważnienia małżeństwa

Dobre rady na każdy temat. Dzielimy się opiniami, rozmawiamy o problemach, pomagamy.
Awatar użytkownika
benedykta62

Adwokat do unieważnienia małżeństwa

Post autor: benedykta62 »

Witam serdecznie. Znajdę tu kogoś, kto starał się o unieważnienie małżeństwa w Warszawie? Z usług jakiego adwokata zdecydowaliście się skorzystać? Właściwie mam już na oku jednego specjalistę, ale mimo wszystko pytam, bo może macie w tym zakresie większą wiedzę. W każdym razie byłabym wdzięczna za pomoc.
Miłka12

Re: Adwokat do unieważnienia małżeństwa

Post autor: Miłka12 »

Kiedy ja się rozwodziłam po prawie 15 latach małżeństwa to korzystałam z pomocy Łukasza Węgłowskiego. To bardzo doświadczony adwokat, z doświadczeniem. Nie boi się trudnych i skomplikowanych spraw. Jest skuteczny i mogę śmiało powiedzieć, że można na nim polegać.
błok

Post autor: błok »

Wydaje mi się, że sporo w temacie wie mec. Cejrowski z Tczewa. Widziałam kiedyś pytania na ich facebooku związane ta kwestia albo może wpis na stronie? Poszukaj, bardzo fajne są te publikacje i pisane zrozumiale dla przeciętnego Kowalskiego, a najlepiej podpytaj
jaśkowa

Post autor: jaśkowa »

Gdybym miała jakiekolwiek problemy czy pytania natury prawnej to do mec. Cejrowskiego jak nic - słyszałam kilkanaście pozytywnych opinii od znajomych i znajomych moich znajomych, w róznych problemach pomaga im mec. Cejrowski i udaje mu się za każdym razem pomóc. Bardzo doświadczony prawnik ale i doskonały człowiek
baśko

Post autor: baśko »

Hm.. zastanawiam się nad kancelarią Sobczak Maciejewska Zając, nie wiem czy byliście tam na rozmowie czy wiecie jak wygląda sytuacja? Ja bym się pokusiła jednak o taką wspomogę radcą, bo sama prawa nie znam i nie wiem czy chciałabym się w to wszystko bawić, wydaje mi sie to calkiem bez sensu.
ODPOWIEDZ