Zabieg medycyny estetycznej

Inspiracje, pomysły, rady. Wymieniamy się rozwiązaniami na prezenty na każdą okazję. Dla bliskich, znajomych i kolegów z pracy.
Użytkownik

Zabieg medycyny estetycznej

Post autor: Użytkownik »

Co sądzicie o zabiegu medycyny estetycznej jako prezencie? Nie wiem czy sprawdziłby się jako niespodzianka, ale można się nad nim zastanowić - medycyna estetyczna Świecie jest podobno najlepsza w Polsce, więc warto udać się w te rejony. No właśnie skoro taki zabieg miałby być prezentem, to warto zainwestować w karty podarunkowe? To jest myśl... Co myślicie WY?
Wańda2222

Re: Zabieg medycyny estetycznej

Post autor: Wańda2222 »

Bardzo przepraszam, ale to mi wygląda na drobne szaleństwo - kupowanie czegoś tak definitywnego jak zabieg, który znacznie zmienia zabieg fizyczny ma być prezentem? Proszę - zastanów się dobrze. Pomyśl na ile możesz być pewna, że ta osoba tego chce. https://lsr.net.pl/botoks-medycyna-este ... czy-warto/ I przeczytaj koniecznie ten tekst - może troche Ci wyjaśni. Masakra...
Dłoń

Re: Zabieg medycyny estetycznej

Post autor: Dłoń »

Użytkownik pisze: ↑02 cze 2021, 11:35 Co sądzicie o zabiegu medycyny estetycznej jako prezencie?
Moim zdaniem - to kwestia tego, dla kogo miałby to być prezent i czy mamy jakąś informację na temat tego, czy obdarowana osoba chciałaby skorzystać z takich zabiegów. Jeśli tak, to moim zdaniem prezent idealny, sama chciałabym takie dostać:) Ja korzystam co jakiś czas z takich usług w Centrum Neonia, w Krakowie. Ostatnio korzystałam z lipolizy iniekcyjnej https://neonia.com.pl/medycyna-estetycz ... niekcyjna/ bardzo fajny efekt :)
sandra jaśka

Re: Zabieg medycyny estetycznej

Post autor: sandra jaśka »

Ja troszeczkę poprawiłam sobie usta w centrum medycznym Damiana https://damian-cme.pl/ i ogólnie polecam tę klinikę. Dla nich liczy się pacjent i jego zdrowie i przede wszystkim jego dobre samopoczucie, a nie tylko kasa. Wysłuchali mnie czego oczekuję, a następnie po przebadaniu wskazali mi, którymi metodami osiągnę wymarzony rezultat, a które techniki nie są mi zalecane.
ODPOWIEDZ