Prezent dla małej artystki :)

Inspiracje, pomysły, rady. Wymieniamy się rozwiązaniami na prezenty na każdą okazję. Dla bliskich, znajomych i kolegów z pracy.
pasiasta

Prezent dla małej artystki :)

Post autor: pasiasta »

Macie jakieś fajne pomysły na prezent dla dzisięciolatki, która lubi wszelkiego rodzaju prace plastyczne. Rysowanie, malowanie, lepienie z gliny itp. Nie bawi się już raczej zabawkami, więc pomyślałam, że taki prezent mógłby ją ucieszyć
weronka

Re: Prezent dla małej artystki :)

Post autor: weronka »

Może któryś z tych zestawów kreatywnych z astry? U nas się świetnie sprawdzają, co prawda moja córka ma dopiero 8 lat, ale myślę, że wybór jest tak duży, ze dla każdego wieku coś się znajdzie
pasiasta

Re: Prezent dla małej artystki :)

Post autor: pasiasta »

Dziękuję za odpowiedź. Brzmi super, właśnie czegoś takiego szukam. Co zawierają takie zestawy? Czy są różne do wyboru? Ile kosztują i gdzie je można znaleźć?
Karina

Re: Prezent dla małej artystki :)

Post autor: Karina »

Kupowaliśmy mojej małej artystce genialny zestaw do malowania po cyferkach. Masz tam już farby, pędzelek i płótno z rozrysowanym wzorem. Genialne to jest i jak dla mnie świetny start dla dziecka, nastolatki, ale i dla dorosłych bo sama też sobie jedno zakupiłam.
Emileczka

Re: Prezent dla małej artystki :)

Post autor: Emileczka »

Te obrazy są super. Kupiłam na święta córce i praktycznie od 3 dni siedzi i maluje z przerwami tylko na jedzenie ;) Trochę pomalowałam z nią i stwierdziłam, że też sobie kupię jeden, astra ma super wzory tych obrazów, a to jest naprawdę mega relaksujące zajęcie.
Karina

Re: Prezent dla małej artystki :)

Post autor: Karina »

Też nas to wciągnęło. Mamy chyba z 5 sztuk już :) Plus jest taki że w takim ASTRA zestawie jest już wszystko i od razu można zacząć malować. Do tego te piękne wzory. Super to wygląda powieszone na ścianach.
ODPOWIEDZ