Pomysły na prezenty

Inspiracje, pomysły, rady. Wymieniamy się rozwiązaniami na prezenty na każdą okazję. Dla bliskich, znajomych i kolegów z pracy.
Awatar użytkownika
Izolda1962
Posty: 1
Rejestracja: 16 sty 2023, 14:41

Pomysły na prezenty

Post autor: Izolda1962 »

Jakoś tak się złożyło, że w tym roku czeka mnie dość sporo imprez, więc stwierdziłam, że dobrym pomysłem będzie założyć taki wątek, może ktoś z Was podsunie jakieś ciekawe pomysły na prezenty. Przede wszystkim chodzi o parapetówkę, urodziny (okrągłe) no i najważniejsze: wesele :) Na parapetówkę mam już na oku pozłacane sztućce https://gerlach.pl/sztucce z Gerlach :)
miluśka

Re: Pomysły na prezenty

Post autor: miluśka »

To wszystko jest zalezne od tego jakim dysponujemy budżetem i jak blisko jesteśmy z solenizantem. Brat miał teraz 18 urodziny i kupilismy mu fotel gamingowy Astat 700 G2 Genesisa, prezent porzadny, solidny i mega wygodny, dla najblizszej rodziny wybieram takie prezenty.
Bogusia

Re: Pomysły na prezenty

Post autor: Bogusia »

Szczerze powiedziawszy to nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Robiąc prezent możemy się posiłkować jakimiś poradnikami zakupowymi lub bardziej indywidualnymi czynnikami. Jednym z najważniejszych jest wiek dziecka oraz jego zainteresowania. Zawsze zabawki trzeba dzielić na kilka kategorii, by nie kupować podobnych. Odstępstwem od tej zasady są wszelkiego rodzaju zestawy kolekcjonerskie, czego najlepszym przykładem są zabawki moji pops - https://neduo.pl/moji-pops dające też wiele godzin świetnej zabawy. Zawsze wykorzystanie motywu ulubionych bohaterów się sprawdza. Zresztą przypomnijmy sobie jak to było w naszym dzieciństwie, każdy miał podobne hobby.
Krista

Re: Pomysły na prezenty

Post autor: Krista »

Moja siostra niedługo ma urodziny, planuję kupić jej jakąś biżuterię, znalazłam też świece tanio. Ona uwielbia jesień, w domu od razu jak tylko robi się chłodniej rozkłada różne dekoracje oraz oczywiście odpala świece. Znalazłam dla niej taką o zapachu brownie, sama jestem mega ciekawa tego zapachu.
ODPOWIEDZ