Kryptowaluty

Inspiracje, pomysły, rady. Wymieniamy się rozwiązaniami na prezenty na każdą okazję. Dla bliskich, znajomych i kolegów z pracy.
Awatar użytkownika
Grivina
Posty: 139
Rejestracja: 06 mar 2019, 17:39

Kryptowaluty

Post autor: Grivina »

Coraz bardziej popularne stały się kryptowaluty i płatności właśnie ta walutą. Zastanawiam sie czy nie wprowadzić mozliwości takich płatnosci na mojej stronie. Widziałem że tutaj https://bitbaypay.com/pl/rozwiazania/platnosci-online jest taka możliwość. Skoro coraz wiecej osób posługuje się tą walutą to warto wyjść na przeciw ich oczekiwaniom .
Awatar użytkownika
elwwi
Posty: 90
Rejestracja: 15 cze 2020, 9:24

Re: Kryptowaluty

Post autor: elwwi »

To wciąż wydaje się takie niebezpieczne
aśka

Re: Kryptowaluty

Post autor: aśka »

czasami warto kasę zainwestować, na XTB na przykład, tam macie sporo mozliwości przynajmniej macie pewność ze inflacja wam jej nie zeżre :)
łucja

Re: Kryptowaluty

Post autor: łucja »

Warto swoje kryptowaluty wymienić w kantorze http://www.tothemoon.pl/ , ponieważ tutaj bardzo niskie są prowizje i przede wszystkim jest możliwość by odebrać je w bankomacie bez karty, wystarczy tylko podać odpowiedni kod, więc to jest też bardzo duże ułatwienie.
Zaborowicz3

Re: Kryptowaluty

Post autor: Zaborowicz3 »

Warto inwestować w kryptowaluty z rozwagą i umiarem. To aktywa, które charakteryzują się dużą zmiennością cen, co może prowadzić do szybkich wzrostów, ale także spadków. Dlatego istotne jest, aby mieć strategię inwestycyjną i być gotowym na długoterminowe zaangażowanie. Tutaj https://egera.com/pl/kantor-bitcoin możecie zakupić kryptowaluty. Z roku na rok ich popualarność wzrasta.
ODPOWIEDZ