Instagram

Inspiracje, pomysły, rady. Wymieniamy się rozwiązaniami na prezenty na każdą okazję. Dla bliskich, znajomych i kolegów z pracy.
Jacuś

Instagram

Post autor: Jacuś »

Moja ciocia ma niedługo imieniny i zastanawiam się nad odjechanym prezentem dla niej. Wiem, że cały czas siedzi na Instagramie. Dlatego też pomyślałem sobie tak: kup obserwujących instagram. Skoro ciocia jest taka nowoczesna, to na pewno się ucieszy. Co myślicie?
Patryśa

Re: Instagram

Post autor: Patryśa »

Tak, myślę, że pomysł jest dobry. Najpierw ustal to z ciocią i razem wybierzcie sprawdzony i zaufany serwis. Ja już dawno temu zdecydowałam się na kupno followersów instagram. Zawsze jestem bardzo zadowolona i szczęśliwa. Ciocia na pewno się zachwyci jak usłyszy o tym pomyśle.
dominiśka

Re: Instagram

Post autor: dominiśka »

Według mnie warto kupić followersów na Instagramie by zyskać większą popularność waszej stronki. W ogóle to najbardziej spodobała mi się współpraca z https://www.socialmediabost.pl/ , ich działania są tylko i wyłącznie z realnych kont, więc jest to naprawde bardzo dobre dla nas.
Żaneta

Re: Instagram

Post autor: Żaneta »

Z tego co mi wiadomo to na pewno takie działania reklamowe w social mediach nazywane są social media marketingiem. Jestem również przekonana, że bardzo fajnie i zrazem ciekawie o tym napisano w https://adnext.pl/baza-wiedzy/social-media-marketing/ i jeśli ktoś ma ochotę to na pewno zachęcam do przeczytania tego wpisu.
kaśka2778

Re: Statuetka na rocznicę?

Post autor: kaśka2778 »

Żaneta pisze: ↑15 sie 2021, 18:46 Z tego co mi wiadomo to na pewno takie działania reklamowe w social mediach nazywane są social media marketingiem. Jestem również przekonana, że bardzo fajnie i zrazem ciekawie o tym napisano w https://adnext.pl/baza-wiedzy/social-media-marketing/ i jeśli ktoś ma ochotę to na pewno zachęcam do przeczytania tego wpisu.
świetny pomysł moim zdaniem!
Agencja Eventowa Łódź
Rabuś

Re: Instagram

Post autor: Rabuś »

Jeśli chodzi o mnie to tak naprawdę ja dopiero co zaczynam się uczyć o wszystkich social mediach i muszę przyznać, że jak najbardziej jest to bardzo interesujące zagadnienie. Tym bardziej, że całkiem niedawno miałem okazję zapoznać się z ciekawym wpisem https://www.extratimeout.com/pl/biznes/ ... tywny.html i już wiem jak social media efektywnie wykorzystywać.
Jarosław

Re: Instagram

Post autor: Jarosław »

Moja znajoma ma bardzo fajne konto na youtubie i w calu popularyzacji korzysta z usług https://kuplike.pl/produkt/suby-na-yt/ . Kupuje tam subskrypcje i jest bardzo zadowolona z efektów. Jej konto stało się dużo częściej odwiedzane.
__________________________________________________________________________
wewuś84

Re: Instagram

Post autor: wewuś84 »

Wiele osób traktuje instagram jako możliwość zarobku albo promocji. Warto zadbać o dużą ilość osób obserwujących profil, a także o polubienia pod zdjęciami. Na stronie: https://wypromowani.pl/produkt/instagram-like/ taka możliwość jest całkiem niedroga, więc polecam.
kalafior

Re: Instagram

Post autor: kalafior »

Ogólnie mówiąc social media są bardzo dobrym sposobem na promowanie naszej firmy i prowadzenie właściwych działań marketingowych na Instagramie również jest istotne. Ja skorzystałem z usług freelancera z https://odfreelancera.pl/kategoria-zlecenia/instagram/ gdyż sam niestety się na tych kwestiach nie znam.
ODPOWIEDZ