Zlew kuchenny jednokomorowy

Kącik poleceń i rekomendacji. Polecamy sklepy, usługi, rozwiązania.
patrycjaświstak

Zlew kuchenny jednokomorowy

Post autor: patrycjaświstak »

Cześć. zlew kuchenny jednokomorowy poszukiwany ( i to pilnie :D ). Remont już prawie skończony, a my nie mamy zlewu do kuchni. Poratujcie i polećcie proszę sprawdzone produkty. Może coś, co sami macie w domu i jesteście zadowoleni? Dziękujemy z góry za komentarze.
żonkile

Re: Zlew kuchenny jednokomorowy

Post autor: żonkile »

Jeżeli zlew kuchenny jednokomorowy to tylko i wyłącznie - https://www.sklep-darfor.pl/pl/c/1-komorowe/106! Idealnie sprawdza się przy dzieciakach, łatwy w czyszczeniu i posiadający niezbędne atesty oraz certyfikaty. Zastosowana podczas produkcji technologia mieszania zmielonych minerałów z żywicami poliestrowo-akrylowymi pozwoliła na wykonanie kompozytowych zlewozmywaków, które spełniają najwyższe wymagania techniczne każdego użytkownika!!
owiś9955

Re: Zlew kuchenny jednokomorowy

Post autor: owiś9955 »

Lubicie organizację? To polecam Wam organizer do zlewu, który możecie znaleźć sobie w ofercie https://www.sfmeble.pl/c/organizery-do- ... a-kuchnia/ . Często stawiam na taką organizację, bo wiem, że dzięki niej wszystko zawsze jest uporządkowane, no i oczywiście w zasięgu ręki.
chłonna_gompka

Re: Zlew kuchenny jednokomorowy

Post autor: chłonna_gompka »

patrycjaświstak pisze: ↑16 mar 2021, 19:29 Cześć. zlew kuchenny jednokomorowy poszukiwany ( i to pilnie :D ). Remont już prawie skończony, a my nie mamy zlewu do kuchni. Poratujcie i polećcie proszę sprawdzone produkty. Może coś, co sami macie w domu i jesteście zadowoleni? Dziękujemy z góry za komentarze.
Hej, taki zlew widziałam w dobrej cenie na tej stronie http://maps.google.fm/url?q=http://agdchrosciel.pl/, na pewno najdziesz tam coś do swojej kuchni. Mają tam dużo informacji o rzeczach AGD ale też wszystko do kuchni i inspiracje. Polecam też do innych spraw niż zlewozmywak.
ODPOWIEDZ