zarabiać w Internecie

Kącik poleceń i rekomendacji. Polecamy sklepy, usługi, rozwiązania.
Matełusz

Re: zarabiać w Internecie

Post autor: Matełusz »

Wiecie że z punktu widzenia statystyki i rachunku prawdopodobieństwa da dłuższą metę masz na grach losowych się traci? Istnieje cos takiego jak teoria wielki licz. Mówi ona że jeśli jest 20% szans na trafienie to około 80% uczestników loterii przegra. Tak jest z każdą loterią i zdrapką. Już lepiej zainwestować z zrobienie bloga i zarabiać na Google Adsens
Awatar użytkownika
astronom
Posty: 202
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:28

Re: zarabiać w Internecie

Post autor: astronom »

Moim zdaniem bardzo fajnym pomysłem jest posiadanie sklepu internetowego z oczywiście wdrożonym system płatności. Muszę przyznać, że ja również jestem bardzo zadowolony z płatności z Facebook https://www.przelewy24.pl/rozwiazania-p ... nosci-z-fb które od niedawna również i u mnie funkcjonują.
Powrót

Re: zarabiać w Internecie

Post autor: Powrót »

Trzeba oczywiście sprawdzić jak radzą sobie nasze strony internetowe w wyszukiwarkach na różne frazy, można to sprawdzić w tym serwisie https://gspot.intensys.pl/wyniki/63351/ Dzięki temu zdobędziemy więcej klientów dla naszego produktu albo usługi. Nie należy zapominać również o marketingu szeptanym w internecie m.in. na forach dyskusyjnych 8-)
filmić

Re: zarabiać w Internecie

Post autor: filmić »

Teraz to każdy szuka dla siebie jak najlepszego rozwiązania. A że coraz więcej robi się internetowo to wiadomo, że przechodzimy do takiego typu biznesu. Lecz mimo to nie zapominajmy, że mając firmę internetową musimy zapewnić naszym klientom maksimum bezpieczeństwa jeśli chodzi o płatności online. I tak znaleźliśmy tutaj https://bluemedia.pl/oferta/platnosci-online dokładnie to czego szukaliśmy.
ODPOWIEDZ