tatuaz

Kącik poleceń i rekomendacji. Polecamy sklepy, usługi, rozwiązania.
Miiistzów

tatuaz

Post autor: Miiistzów »

Hej. Mam takie pytanie, ma ktoś tutaj tatuaż ? Czym smarujecie na co dzień ? Mam już umówiony termin, wybrany projekt itd. W studio tatuażu polecono mi też specjalny kosmetyk do pielęgnacji tatuażu Tattoo Butter Loveink. Ktoś coś ? czytałam o nim, że ma wegański skład.
JanuszŻŻ

Re: tatuaz

Post autor: JanuszŻŻ »

Myślę, że w tym temacie najlepiej posłuchać tatuażysty, u którego będzie się robiło tatuaż. Ja polecam Wam Sky Tattoo w Jeleniej Górze. Jeśli ktoś jest z tych stron to śmiało bo mają tam naprawdę świetnych specjalistów i i gwarantuję, że będziecie zadowoleni z efektu :)
wućka

Re: tatuaz

Post autor: wućka »

Fajnie, ze w kraju jest tak wiele godnych polecenia miejsc. Jeśli chodzi o Warszawę to zdecydowanie polecam Jah Love Tattoo na ulicy Wilczej 32. W zespole pracuje wiele osób ale ja szczególnie polecam Henia https://www.facebook.com/studio.tatuazu ... 6476186226. Ma talent, doświadczenie, potrafi zrealizować każdy projekt.
aćka

Re: tatuaz

Post autor: aćka »

wućka pisze: ↑07 cze 2021, 8:27 Fajnie, ze w kraju jest tak wiele godnych polecenia miejsc. Jeśli chodzi o Warszawę to zdecydowanie polecam Jah Love Tattoo na ulicy Wilczej 32. W zespole pracuje wiele osób ale ja szczególnie polecam Henia https://www.facebook.com/studio.tatuazu ... 6476186226. Ma talent, doświadczenie, potrafi zrealizować każdy projekt.
też znam to miejsce :) u Henia co prawda nigdy nie byłam ale prace rzeczywiście robią wrażenie :) ja najczęściej odwiedzam Kingę bo robię sobie tylko kolorowe dziarki a ona jest w tym specjalistką :)
karolinkę77

Re: tatuaz

Post autor: karolinkę77 »

ja pamiętam zaraz po przebytej ciąży i cesarskim porodzie w czasie połogi troszkę dziwnie się czułam... spadła mi samoocena i po rozmowie z innymi matkami - zaproponowały mi, abym wykonała tatuaż na bliźnie po cesarskim cięciu w sztorm tattoo - https://www.mojniemowlak.pl/tatuaz-na-b ... o-cesarce/. Oczywiście musiałam odczekać ponad rok, ale do dziś jestem z niego dumna *.* bo upamiętnia najważniejsza chwilę i narodziny dziecka ;3
rótkowska

Re: tatuaz

Post autor: rótkowska »

Całe szczęście, tatuaż mam zadbany jak trzeba. A pomagają mi w tym wysokiej jakości kosmetyki dostarczone przez https://skinproject.com.pl/sklep/ . Oferta w takiej formie absolutnie sprostała moim wymogom, jest tam w czym wybierać. Moim faworytem jest Skin Project Black Soap https://skinproject.com.pl/sklep/ przez którego moje tatuaże prezentują się należycie.
kavinka

Re: tatuaz

Post autor: kavinka »

też znam wspomniane tu już wyżej studio Jah Love Tattoo, są dość popularni jeśli chodzi o Warszawę :) ale warto dodać, ze to miejsce to nie tylko tatuaże ale też piercing :) takimi zabiegami zajmuje się tu Kacper. Ma doświadczenie, wiedzę i widać, ze praca to też jego wielka pasja :)
ODPOWIEDZ