Strona internetowa, która jest moja

Kącik poleceń i rekomendacji. Polecamy sklepy, usługi, rozwiązania.
UrodzęSyna1337

Strona internetowa, która jest moja

Post autor: UrodzęSyna1337 »

Witam serdecznie wszystkich to czytających. Oto moja strona: https://wabb.pl/sprzedaj-mieszkanie-do- ... aj-na-tym/ Jeżeli Wam się ona podoba to koniecznie zastanówcie się nad dodaniem jej do ulubionych, bo w przyszłości zamieszczę na niej jeszcze więcej wartościowych treści! Nie zwlekaj!
Sławomir

Re: Strona internetowa, która jest moja

Post autor: Sławomir »

Od wielu lat prowadzę własny biznes i wiem jak ważna jest reklama w internecie, dlatego regularnie szukam nowych rozwiązan. Od lat współpracuje z firmą, która zajmuje się projektowaniem strony www warszawa , a także ich reklamą oraz optymalizacją. Wszelkie informacje macie na stronie.
Zuźia

Re: Strona internetowa, która jest moja

Post autor: Zuźia »

Osobiście polecam stronę założyć na platformę IAI. Szczególnie jeśli chodzi o sklep internetowy. Ponieważ posiadają możliwość wprowadzenia płatności ratalnej dla Twoich klientów. Pod tym adresem - https://www.idosell.com/pl/shop/blog/do ... 1235327036, znajdziesz wszystkie niezbędne informacje.
ogiś543

Re: Strona internetowa, która jest moja

Post autor: ogiś543 »

Dobra reklama to podstawa - bez dobrej reklamy nie ma klientów, a bez nich nie ma natomiast biznesu... Obecnie, warto reklamować się w sieci. Opracowując działania reklamowe w sieci, warto uwzględnić promocję w social mediach. Świetny artykuł nt. reklamy na portalach społecznościowych można znaleźć tutaj http://www.biznesinformacje.pl/czy-infl ... ac-wiecej/
Bartłomiej

Re: Strona internetowa, która jest moja

Post autor: Bartłomiej »

To stworzenia strony www warto wybrać kogoś kto zna się na tworzeniu stron internetowych i sklepów internetowych. Kogoś profesjonalnego i doświadczonego. Są przecież takie firmy które wykonają takie zlecenie za nieduże pieniądze a różnica strony jest duża niż gdybyśmy ją sami wykonali. Strona wtedy jest funkcjonalna nowoczesna i przynosi same pozytywne korzyści.
ODPOWIEDZ