Patent na kolejki do specjalistów

Kącik poleceń i rekomendacji. Polecamy sklepy, usługi, rozwiązania.
Jadźka

Patent na kolejki do specjalistów

Post autor: Jadźka »

Pewnie u was podobnie jak w moim mieście szybkie dostanie się szczególnie teraz do jakiegoś lekarza specjalisty graniczy z cudem. Podpowiem wam więc, jak można te kolejki ominąć.
Musicie wejść na tą stronę https://telemedi.com/pl/lp/pilne-konsultacje-medyczne/ wybrać z katalogu lekarzy specjalistę, z którym chcecie porozmawiać (także poprzez wideo), zarejestrować się, wybrać termin wizyty, zapłacić i już :)
W razie czego lekarz może dać zlecenie na badania, a także wystawić zwolnienie.
Strona łatwa do ogarnięcia, szybko się załatwia poradę, a wszystko to bez ruszania się z domu :)
kuśkarra

Re: Patent na kolejki do specjalistów

Post autor: kuśkarra »

Najlepszą opcją na to aby nie czekać w kolejkach do specjalistów będzie prywatne ubezpieczenie zdrowotne. Tutaj https://cmp.med.pl/cmp-marianska/ortopeda/ macie centrum medyczne które świadczy takie usługi. Mają naprawdę dobrych specjalistów na swoim pokładzie.
adamecki

Re: Patent na kolejki do specjalistów

Post autor: adamecki »

jeśli chodzi o terminy wizyt na NFZ to rzeczywiście bywają one bardzo odległe. Dlatego ja, już od dłuższego czasu leczę się przede wszystkim prywatnie :) gdybyście szukali sprawdzonej placówki medycznej w Warszawie to od siebie polecam na pewno Medivitę, którą znajdziecie na Mokotowie, na ulicy Rejtana 15. Przyjmuje tu m.in okulista, lekarz medycyny pracy, stomatolog. Można umówić się też na pobranie krwi.
ODPOWIEDZ