palety chemiczne z kampolu

Kącik poleceń i rekomendacji. Polecamy sklepy, usługi, rozwiązania.
kaś3111

palety chemiczne z kampolu

Post autor: kaś3111 »

Witam. Chciałbym wam wszystkim szczerze polecić palety chemiczne z firmy kampol! Realizują zamówienia bardzo szybko i bezproblomowo a produkt jest najwyższej jakości . Jakbyście mieli jakieś pytania piszcie śmiało. Pozdrawiam i czekam na komentarze ;)
Kośka

Re: palety chemiczne z kampolu

Post autor: Kośka »

My zamawiamy od lat opakowania transportowe z tej firmy https://pakobud.com.pl/opakowania-transportowe/ Są na tyle elastyczni że mogą nawet przygotować palety według oczekiwań konkretnego klienta. Materiał jest wytrzymały i dobrej jakości. Do tej pory nie mieliśmy żadnych wpadek transportowych
Dozoń

Re: palety chemiczne z kampolu

Post autor: Dozoń »

I jak udało Wam się trafić już na dobrych specjalistów w zakresie produkcji palet drewnianych i wsporników to na pewno warto tutaj wymienić ofertę przygotowaną przez firmę http://saspalety.pl/ w przypadku których można liczyć zarówno na pełne wsparcie, dobre ceny i co również ważne z zachowaniem terminowości przeprowadzonych realizacji ponieważ rocznie są w stanie wykonać 3,6 mln palet. Dostawy zawsze są na czas, no i co również ważne my możemy efektywnie pracować wysyłając nasze produkty na paletach do klientów w całej UE.
ODPOWIEDZ