Medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna - czy warto?

Kącik poleceń i rekomendacji. Polecamy sklepy, usługi, rozwiązania.
łeba123

Medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna - czy warto?

Post autor: łeba123 »

W dzisiejszych czasach chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna osiągnęły bardzo wysoki poziom. Dzięki niej wiele osób pozbywa się niedoskonałości w swoim ciele a co za tym idzie przyczyn kompleksów. Przeczytaj szczegóły na temat plastyki nosa kraków. Decydując się na te i podobne zabiegi warto zlecić je specjaliście jakim jest Dr Marek Ciesiński.
gośka

Re: Medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna - czy warto?

Post autor: gośka »

Jak najbardziej jestem za!!!! Może niekoniecznie za chirurgią plastyczną, ale za medycyną estetyczną już taaaak! Sama też z niej korzystam i robię to w profesjonalnej klinice w Częstochowie https://bienkowscyclinic.pl/, gdzie korzystałam z usuwania tatuażu, który był bardzo dawno robiony i bardzo szpecił mój wygląd. Dzięki pomocy specjalistów z tej kliniki udało się usunąć tak zwany błąd młodości :lol:
włodzikjan

Re: Medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna - czy warto?

Post autor: włodzikjan »

łeba123 pisze: 29 cze 2021, 11:45 W dzisiejszych czasach chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna osiągnęły bardzo wysoki poziom. Dzięki niej wiele osób pozbywa się niedoskonałości w swoim ciele a co za tym idzie przyczyn kompleksów. Przeczytaj szczegóły na temat plastyki nosa kraków. Decydując się na te i podobne zabiegi warto zlecić je specjaliście jakim jest Dr Marek Ciesiński.
A jakie konkretnie zabiegi masz na myśli? Ja robiłam lifting twarzy w klinice doktora Nawrockiego i efekty po zabiegu przeszły moje oczekiwania. Skóra odmłodniała, stała się jędrniejsza, bardziej nawodniona i odżywiona. Szwy wyjęliśmy po tygodniu od zabiegu i nie cierpiałam, a w klinice oferują świetną opiekę medyczną. Profesjonalne i nowoczesne podejście.
Awatar użytkownika
elwwi
Posty: 90
Rejestracja: 15 cze 2020, 9:24

Re: Medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna - czy warto?

Post autor: elwwi »

Wszystko jest sprawą indywidualną, ale uważam, że warto :). Sama chodzę na zabiegi do gabinetu medycyny estetycznej Porzych https://porzych.pl/medycyna-estetyczna/ w Bydgoszczy i miejsce to serdecznie polecam. Byłam tam niedawno na mezoterapii osoczem bogatopłytkowym, moim własnym oczywiście, czyli na wampirzym liftingu. Efekt jest przepiękny, twarz mam bardzo odżywioną, wygląda o wiele lepiej, skóra jest bardziej jędrna, odmłodzona, zmarszczki zniknęły, a cenowo wyszło korzystnie. Zabieg był wykonywany w bezpiecznych warunkach, przez kompetentną osobę.
Awatar użytkownika
Rafaela1990
Posty: 1
Rejestracja: 04 lut 2022, 21:47

Re: Medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna - czy warto?

Post autor: Rafaela1990 »

Pytacie czy warto? moim zdaniem - jak najbardziej. Jeśli tylko coś powoduje u Was dyskomfort, jeśli z jakiegoś powodu macie kompleksy, które można wyleczyć z pomocą operacji plastycznej, a dodatkowo - możecie sobie na zabieg tego typu pozwolić finansowo, to uważam, że warto :) Sama korzystam co jakiś czas z zabiegów medycyny estetycznej w https://oneclinic.pl i jestem bardzo zadowolona.
ramma

Re: Medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna - czy warto?

Post autor: ramma »

Medycyna estetyczna oferuje nie tylko zabiegi upiększające, ale także skuteczne możliwości leczenia różnego rodzaju dolegliwości. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie https://wysokieszpilki.pl/medycyna-este ... ekszajace/ Polecam przeczytać świetny artykuł.
Natalie2

Re: Medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna - czy warto?

Post autor: Natalie2 »

Jedynym z najpopularniejszych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej są zabiegi z użyciem toksyny botulinowej. Substancja ta pozwala skutecznie redukować wszelkie zmarszczki, wygładzać czoło. Jeśli zależy Wam na pozbyciu się zmarszczek to myślę, że to może być dobra droga. Tutaj http://primeclinic.pl/zabiegi-na-twarz/ w Warszawie wykonują takie zabiegi, zapoznajcie się z ofertą tej kliniki.
jadwisia

Re: Medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna - czy warto?

Post autor: jadwisia »

Jeśli ktoś chce poprawić swój wygląd i jednocześnie lepiej się poczuć, to czemu nie ;) Wszystko jest przecież dla ludzi, a o to chodzi by podobać się sobie każdego dnia. Najbardziej oznaki starzenia się to widać na dłoniach i szyi, ale są i na to odpowiednie sposoby. Warto poczytać o takich zabiegach jak http://beblaki.pl/modelowanie-dloni-i-d ... luronowym/
ODPOWIEDZ