chce otworzyc lokal gastronomiczny

Kącik poleceń i rekomendacji. Polecamy sklepy, usługi, rozwiązania.
Wojciech1965

chce otworzyc lokal gastronomiczny

Post autor: Wojciech1965 »

Chcialabym sprobowac swoich sil w gastronomii i mieć własny lokal gastronomiczny, czytalam wiele na ten temat miedzy innymi taki artykul https://moja-gastronomia.com/jak-otworz ... edow-cz-1/ okazal sie bardzo pomocny ale moze macie tez swoje wskazowki? :)
rozzii

Re: chce otworzyc lokal gastronomiczny

Post autor: rozzii »

Jak wiadomo w takim biznesie też bardzo ważną kwestią jest odpowiednie wyposażenie. Z tego co ja pamiętam, to ostatnio moja kuzynka tutaj https://cws.com.pl/k,265,wilki-i-kotlec ... miesa.html właśnie kupowała wyposażenie do swojego lokalu i była bardzo zadowolona.
stella89

Re: chce otworzyc lokal gastronomiczny

Post autor: stella89 »

No to też trzeba teraz zastanowić się nad wyposażeniem. Jak chodzi o mnie to przykładowo tutaj https://kuchenne.pl/pl/c/Deski-do-kroje ... owania/354 planuję kupić sobie różnorodne artykuł, typu deski do krojenia, czy też garnki, kociołki itd. Mają dobrej jakości, także to najważniejsze.
ollie

Re: chce otworzyc lokal gastronomiczny

Post autor: ollie »

Świetnie i życzę powodzenia. Co do wyposażenia gastronomicznego, to tak się składa, że moja koleżanka tutaj https://www.gastromania.cz/chladice-na-vino.html kupuje najróżniejsze sprzęty, także w razie czego możecie ich ofercie też się przyjrzeć. Może was zainteresuje.
Janusz83

Re: chce otworzyc lokal gastronomiczny

Post autor: Janusz83 »

Ważną sprawą jest nawiązanie współpracy z dobrymi dostawcami. W karcie jeśli planujecie mieć ryby i owoce morza to warto rozważyć współpracę z marką Fier - https://fierseafood.com/ . Mają świetny kawior, różne rodzaje. I co ważne - można u nich zamawiać każde ilości, nawet małe. Gwarantują sprawną i szybką dostawę do lokali, nawet spokojnie do kilku dostaw w tygodniu.
jowita993

Re: chce otworzyc lokal gastronomiczny

Post autor: jowita993 »

Myślę, że jest to dobry pomysł na biznes, ale trzeba się wiele dowiedzieć, poznać mnóstwo informacji, skorzystać z dobrych współprac, no i sprawdzić jakieś inspiracje. Do tego na stronie https://horecaline.pl/trendy-gastronomi ... stronomia/ dowiecie się o trendach gastronomicznych w tym roku. Może to być bardzo pomocna kwestia.
ODPOWIEDZ