adwokat rozwody

Kącik poleceń i rekomendacji. Polecamy sklepy, usługi, rozwiązania.
poś

adwokat rozwody

Post autor: poś »

Czy szukasz profesjonalnego adwokata rozwodowego w Warszawie? Polecam Pana Mecenasa Remigiusza Gołębiowskiego z Warszawy. Pomógł mi bardzo w moje sprawie rozwodowej, którą pomógł mi wygrać. Pana Mecenasa cechuje fachowość, odpowiednie podejście do klienta i do sprawy.
SzymonŻak

Re: adwokat rozwody

Post autor: SzymonŻak »

Szukałem i znalazłem dobrą ofertę adwokata od rozwodów. Co prawda sprawa była prosta i niemiałem konfliktu z była już żoną. Jednak samemu nigdy nie podoił bym się wypełniania całej tej papirologii. Mówię poważnie, że nie wyobrażam sobie aby przy tym całym stresie i w tych wszystkich emocjach mieć jeszcze na głowie że trzeba w tym a w tym miejscu de a takie dokumenty wypełnić i złożyć. Adwokat pomógł mi to wszystko prosto załatwić
Dażka09

Re: adwokat rozwody

Post autor: Dażka09 »

Rozwód mam za sobą. Wiadomo, nie planuje się takich rzeczy, ale czasem jest to jedyne słuszne wyjście. Z adwokatem zdecydowanie lepiej, łatwiej przez wszystko przejść, to nawet nie ma o czym mówić. Ja polegałam na adwokacie Łukaszu Węgłowskim, ma swoją kancelarię w Szczecinie. Niezwykle profesjonalny, zaangażowany na 100%, można na nim polegać jak najbardziej.
Awatar użytkownika
dzer
Posty: 207
Rejestracja: 30 kwie 2020, 17:55

Re: adwokat rozwody

Post autor: dzer »

Ja podczas rozwodu korzystałam z usług radcy prawnego Mariusza Turka https://mariusz.turek.pl/index.php?d=prawo_rodzinne z kancelarii w Częstochowie. To świetny specjalista. Mój rozwód był z kategorii tych trudnych, więc na sali sądowej, podczas rozprawy ten radca prawny miał bardzo dużo roboty do zrobienia. On ma korzystne stawki cenowe, fortuny nie wydałam, a przy tym jest rzetelny i bez problemu się z nim dogadałam, polecam.
żelka

Re: adwokat rozwody

Post autor: żelka »

Parę miesięcy temu szukałam adwokata od rozwodów, ale nie w Warszawie, a w Gliwicach. Udało mi się natknąć na opinie w internecie o kancelarii adwokackiej Wojas Pawlak. Opinie były jak najbardziej pozytywne, więc postanowiłam ich sprawdzić i się nie rozczarowałam.
Awatar użytkownika
olga83
Posty: 53
Rejestracja: 05 lip 2019, 10:09

Re: adwokat rozwody

Post autor: olga83 »

Rozwód potrafi być skomplikowany, wiem to z własnego doświadczenia. W moimi przypadku dochodziła jeszcze walka o alimenty od ojca, który od dawna nie interesował się synem. Po pomoc zgłosiłam się do mecenasa http://www.mindykowski.pl/ . Działa w Gdańsku i okolicach. Ma dużą wiedzę z zakresu spraw rodzinnych. Wspiera rodziny w trudnych chwilach.
ODPOWIEDZ