Zapis do szkoły nauki jazdy

Znasz się na samochodach? A może szukasz porady lub polecenia? Wszystko o autach, serwisach samochodowych, ubezpieczeniach, przepisach drogowych.
Awatar użytkownika
Gertruda79
Posty: 1
Rejestracja: 27 sie 2020, 3:04

Zapis do szkoły nauki jazdy

Post autor: Gertruda79 »

Hej wszystkim. Chciałabym wreszcie mieć prawo jazdy, bo od długiego czasu już o tym myślałam, ale jakoś nigdy nie miałam okazji się o nie starać. Pierwszym krokiem, jaki mam już za sobą, jest zapis na kurs jazdy. Chciałabym, żebyście podzielili się swoimi doświadczeniami z nauką, a może i radami czy wskazówkami. Jestem pewna, że będą pomocne.
Łomek

Re: Zapis do szkoły nauki jazdy

Post autor: Łomek »

Ja prawo jazdy robiłem u https://mobil-auto.pl/prawo-jazdy-kat-b.php i bardzo sobie chwalę. Zdałem za pierwszym razem. Instruktorzy mają dużą wiedzę i potrafią ją przekazać kursantowi. No i wiedzą jak podzielić się doświadczeniem. Dzięki nim czuję się naprawdę przygotowany do jazdy. Ważne, żeby się nie stresować i podejść do prawka świadomie, wtedy poradzisz sobie bez problemu :)
Aśka

Re: Zapis do szkoły nauki jazdy

Post autor: Aśka »

Prawko to bardzo potrzebna umiejętność. Ja już mam b, teraz została mi kategoria a,. Kraków ma fajną szkołę, ja tam właśnie zdawałam i teraz też się zapiszę http://www.oskcodex.pl/index.php/oferta ... tegoria-an trzymajcie za mnie kciukI!
Awatar użytkownika
Mayhem
Posty: 71
Rejestracja: 19 cze 2020, 12:32

Re: Zapis do szkoły nauki jazdy

Post autor: Mayhem »

Bardzo dobra szkoła jest też w Poznaniu. Jak szukacie specjalistów, którzy nauczą was jak jeździć autem to polecam zajrzeć na stronę https://www.zdajprawko.pl/. Sam robiłem u nich kurs i wspominam go bardzo pozytywnie. Z nimi na pewno zdacie egzamin za pierwszym razem.
Jadźka

Re: Zapis do szkoły nauki jazdy

Post autor: Jadźka »

Skoro mowa o Poznaniu to ja robiłam kurs w https://autodrive.com.pl/home/ i byłam bardzo zadowolona. Mega cierpliwy instruktor, samochód taki jak później na egzaminie, plac manewrowy dobrze przygotowany. A dzięki temu, że ten plac jest niedaleko ośrodka WORD, to prawie zawsze jeździliśmy po trasach egzaminacyjnych. Dzięki temu na egzaminie znałam doskonale każde skrzyżowanie i wiedziałam, czym mnie może chcieć zaskoczyć egzaminator. Zdałam za pierwszym razem, a to najlepszy dowód na to, że dobrze uczą jeździć.
szumacheł

Re: Zapis do szkoły nauki jazdy

Post autor: szumacheł »

Znam świetną szkołę jazdy, u której zdawałem ja, moje rodzeństwo i znajomi. Wszyscy jesteśmy zadowoleni, bo instruktorzy mega potrafią przekazać wiedzę i są cierpliwi. Samochody są nowe i zadbane. Ceny kursów również są satysfakcjonujące, więc polecam ich, bo zdawalność kursantów jest naprawdę bardzo wysoka. Firma nazywa się Szkoła Kierowców "OGNIWO" i jest z Gorzowa Wielkopolskiego http://www.ogniwo.net.pl/kursy-prawko Myśmy uczyli się na kat.B, ale w swojej ofercie mają kursy od kat.A2 do kat.D Mogę ich szczerze polecić.
ODPOWIEDZ