Ubezpieczenie OC

Znasz się na samochodach? A może szukasz porady lub polecenia? Wszystko o autach, serwisach samochodowych, ubezpieczeniach, przepisach drogowych.
Awatar użytkownika
kaska
Posty: 149
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:54

Ubezpieczenie OC

Post autor: kaska »

Z jakiego ubezpieczenia OC obecnie korzystacie, jesteście w stanie mi coś polecić?
Awatar użytkownika
kusia
Posty: 153
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:54

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: kusia »

Faktycznie, przy wybieraniu ubezpieczenia warto skorzystać z porównywarek. Można też poszperać trochę w sieci, poczytać opinie, zawsze to lepszy ogląd na sprawę. Ja miałam okazję ostatnio czytać ten artykuł https://kioskpolis.pl/jak-znalezc-najta ... czenie-oc/ który bardzo pomogł mi w wyborze odpowiedniego ubezpieczenia. Możliwe, że i ciebie zainteresuje.
Awatar użytkownika
hella
Posty: 16
Rejestracja: 30 mar 2020, 14:45

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: hella »

Zgadzam się, porównywarki ubezpieczeń to świetna sprawa. W jednym miejscu możesz znaleźć wiele ofert i wybrać tę najkorzystniejszą dla Ciebie. Ja korzystałam z kalkulatora OC i AC na https://www.mfind.pl/ubezpieczenie-oc-a ... ator-oc-ac . Wszystko przejrzyste, bezpieczne a po wybraniu odpowiedniego ubezpieczenia fachowa obsługa. Warto zajrzeć.
Awatar użytkownika
jol879
Posty: 245
Rejestracja: 13 sty 2020, 19:01

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: jol879 »

Szukając ubezpieczenia, na pewno będziesz szukać najkorzystniejszego dla siebie. Na stronie: http://kompleksowaochrona.pl/ jest kalkulator, z pomocą którego w kilka minut znajdziesz najtańsze OC. Warto porównywać oferty właśnie tutaj, bo możesz to zrobić za darmo, bez wychodzenia z domu.
ODPOWIEDZ