Samochód z USA

Znasz się na samochodach? A może szukasz porady lub polecenia? Wszystko o autach, serwisach samochodowych, ubezpieczeniach, przepisach drogowych.
Awatar użytkownika
wiki33
Posty: 79
Rejestracja: 21 lut 2020, 18:05

Samochód z USA

Post autor: wiki33 »

Mąż ma bzika na punkcie samochodów. Od dawna marzy o jakimś świetnym modelu dodge challenger. Tak się składa, że akurat mamy wolne środki na ten cel. Mąż chce sprowadzić to auto z USA i trochę się obawiam. Wprawdzie firma https://www.carforfriend.pl/import-pojazdow-z-usa/ ma się wszystkim zająć, od znalezienia samochodu po wszystkie formalności. Myślicie, że to bezpieczne? Sprowadzaliście kiedyś samochód z zagranicy?
Awatar użytkownika
madzia
Posty: 41
Rejestracja: 29 cze 2019, 18:19

Re: Samochód z USA

Post autor: madzia »

Mój mąż chce kupić Mazdę 6. Marzy o tym aucie od dawna i z tego co wiem chce wybrać się do salonu w czerwcu. Ja już zaczęłam szukać korzystnego ubezpieczenia OC i AC na http://kompleksowaochrona.pl/ W przeciwieństwie do męża od razu zastanawiam się nad kosztami utrzymania auta, ubezpieczeniem, bezpieczeństwem jazdy itd.
Awatar użytkownika
Luna
Posty: 183
Rejestracja: 17 lut 2020, 12:29

Re: Samochód z USA

Post autor: Luna »

Super ze taki temat powstał :) Doskonale wiem ,że można zakupić samochod używany w stanie idealnym, trzeba tylko wybierać takie samochody z zaufanego źródła. Godnym polecenia jest między innymi salon Auto loco https://www.auto-loco.pl , przed zakupem konkretnego modelu auta pracownicy przedstawiają szczegółowo ofertę - przeglądy techniczne, kwoty itp. Można miec wiec pewnosc ze nie kupujemy nic w ciemno
Awatar użytkownika
gapa
Posty: 55
Rejestracja: 18 lut 2019, 9:26

Re: Samochód z USA

Post autor: gapa »

Jeśli chodzi o import z innego kraju to możesz też przywieźć auto na lawecie. To żaden problem - wystarczy poprosić o pomoc firmę zajmującą się takimi kwestiami. Z pewnością pomoże Ci na przykład pomoc drogowa, auto holowanie w Poznaniu Maciej Prosiński: http://www.pomocdrogowapoznan.pl/ .

funkymedia opinie
Awatar użytkownika
kaska
Posty: 149
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:54

Re: Samochód z USA

Post autor: kaska »

To chyba dość czasochłonne będzie, sprowadzić auto ze Stanów... zanim do tego dojdzie, dobrze jest zapisać sobie namiar na wynajem samochodów Katowice Mają dobre warunki, niskie ceny, a dla stałych klientów jest przewidziany program lojalnościowy, więc ceny wypadają jeszcze lepiej.
ODPOWIEDZ