Rejestracja zabytkowego auta

Znasz się na samochodach? A może szukasz porady lub polecenia? Wszystko o autach, serwisach samochodowych, ubezpieczeniach, przepisach drogowych.
Awatar użytkownika
Lilia1970
Posty: 1
Rejestracja: 07 mar 2020, 21:30

Rejestracja zabytkowego auta

Post autor: Lilia1970 »

Cześć! Znacie kogoś, kto może pomóc mi przy rejestracji samochodu zabytkowego? Jakiś sprawdzony rzeczoznawca?
Awatar użytkownika
Ofelia
Posty: 1
Rejestracja: 05 mar 2020, 15:08

Re: Rejestracja zabytkowego auta

Post autor: Ofelia »

Mnie pomogła firma rzeczoznawcaonline.pl. Co prawda zajęli się wyceną wartości pojazdu, ale oferują też pomoc przy rejestracji zabytkowych aut. Z tego, co wiem, zajmują się wszystkimi formalnościami, więc myślę, że warto się do nich zgłosić :)
Awatar użytkownika
elwwi
Posty: 90
Rejestracja: 15 cze 2020, 9:24

Re: Rejestracja zabytkowego auta

Post autor: elwwi »

Jak szukasz rzeczoznawcy, to bardzo serdecznie polecam certyfikowanego specjalistę w tym zakresie - Piotra Kubatka z Tymbarka https://www.kubatek.com.pl/oferta. On ma doświadczenie w tego typu pracach, ma atrakcyjne ceny. My zawsze jak chcemy kupić nowe auto (a kupiliśmy już 3), to zwracamy się do niego, jest rzetelny, polecam.
Awatar użytkownika
jull
Posty: 110
Rejestracja: 08 wrz 2020, 16:44

Re: Rejestracja zabytkowego auta

Post autor: jull »

Lilia1970 pisze: ↑16 maja 2020, 9:09 Cześć! Znacie kogoś, kto może pomóc mi przy rejestracji samochodu zabytkowego? Jakiś sprawdzony rzeczoznawca?
Znam, my co prawda nie korzystaliśmy z jego pomocy przy aucie zabytkowym, tylko o wiele młodszym, ale wykonał kawał dobrej roboty. Mówię tu o firmie EXPERTO i usługach pana Roberta Adamczyka https://www.experto-robertadamczyk.pl/uslugi z Zabrza. To rzetelna osoba, ma szeroki zakres usług, jest kompetentny, posiada doświadczenie w branży i zna się na tym co robi. Bez problemu można się z nim dogadać, polecam go serdecznie.
ODPOWIEDZ