Nawimarket.olx.pl opinie

Znasz się na samochodach? A może szukasz porady lub polecenia? Wszystko o autach, serwisach samochodowych, ubezpieczeniach, przepisach drogowych.
Awatar użytkownika
Hugon
Posty: 13
Rejestracja: 19 cze 2019, 21:23

Nawimarket.olx.pl opinie

Post autor: Hugon »

Cześć! Chcę kupić radio samochodowe z GPS-em i kilka innych elektronicznych gadżetów. Znalazłem interesującą ofertę na stronie nawimarket.olx.pl. Czy ktoś z Was kupował tam kiedyś jakieś radio samochodowe? Jakie macie opinie na temat tej firmy?
Awatar użytkownika
Roman1981
Posty: 8
Rejestracja: 23 lip 2019, 2:40

Re: Nawimarket.olx.pl opinie

Post autor: Roman1981 »

Mam bardzo dobrą opinię na temat tej firmy! Wykonali dla mnie montaż radia samochodowego, które wcześniej od nich kupiłem. Według mnie to specjaliści, którzy wiedzą co robią.
Awatar użytkownika
Zygbert
Posty: 15
Rejestracja: 01 kwie 2019, 21:58

Re: Nawimarket.olx.pl opinie

Post autor: Zygbert »

Tak, kupowałem tam monitor samochodowy i radio. Sprzęt oryginalnie zapakowany, dobry jakościowo. Na miejscu zamontowali i skonfigurowali urządzenie. Opinia jak najbardziej pozytywna.
Awatar użytkownika
Augusta90
Posty: 32
Rejestracja: 07 kwie 2019, 23:16

Re: Nawimarket.olx.pl opinie

Post autor: Augusta90 »

Nawimarket to firma sprzedająca elektronikę w Łodzi już od 12 lat. Jeśli mam do kupienia akcesoria tego typu, to zawsze udaje się do nich. Mają świetne promocje, więc polecam często sprawdzać ich facebooka lub olx.
Awatar użytkownika
Maurycy1984
Posty: 9
Rejestracja: 10 cze 2019, 12:45

Re: Nawimarket.olx.pl opinie

Post autor: Maurycy1984 »

Jeśli chcesz kupić sprzęt elektroniczny wysokiej jakości w niskiej cenie, to jak najbardziej warto odwiedzić sklep nawimarket.olx.pl. Sprzedają tylko sprawdzone, w pełni działające akcesoria.
Awatar użytkownika
Berenika_97
Posty: 49
Rejestracja: 10 maja 2019, 4:52

Re: Nawimarket.olx.pl opinie

Post autor: Berenika_97 »

Na ich stronie kupiłam radio samochodowe i jestem z niego bardzo zadowolona. Poza tym nawimarket to solidna firma, oferują profesjonalny montaż i serwis każdego sprzętu.
Awatar użytkownika
Irina-88
Posty: 5
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:50

Re: Nawimarket.olx.pl opinie

Post autor: Irina-88 »

Według mnie nawimarket to solidna firma. Sprzęt zamontowali od ręki, przeprowadzili wszystkie niezbędne konfiguracje. Obsługa sklepu bardzo miła i pomocna. Z tego co wiem, mają też stacjonarną siedzibę w Łodzi, więc możesz odebrać sprzęt osobiście.
Awatar użytkownika
jacek1984
Posty: 3
Rejestracja: 14 wrz 2019, 20:02

Re: Nawimarket.olx.pl opinie

Post autor: jacek1984 »

Profesjonalny montaż sprzętu car audio i bardzo atrakcyjne ceny! Jak dla mnie to ogromny atut.
Awatar użytkownika
roman
Posty: 4
Rejestracja: 23 mar 2019, 14:38

Re: Nawimarket.olx.pl opinie

Post autor: roman »

Dzisiaj trudno znaleźć dobrego specjalistę od montażu i serwisu elektroniki samochodowej. Dlatego bardzo cieszę się, że nawiązałem współpracę z firmą nawimarket. Moja opinia jest pozytywna – oferują profesjonalne usługi i sprzęt.
Awatar użytkownika
Fryderyk71
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2019, 7:49

Re: Nawimarket.olx.pl opinie

Post autor: Fryderyk71 »

Tym ludziom można zaufać. Dzięki nim moje radio i GPS odpowiednio działa. To prawdziwi fachowcy, którzy każdego klienta traktują indywidualnie.
ODPOWIEDZ