Naprawa auta a kosztorys

Znasz się na samochodach? A może szukasz porady lub polecenia? Wszystko o autach, serwisach samochodowych, ubezpieczeniach, przepisach drogowych.
Awatar użytkownika
pabian-69
Posty: 1
Rejestracja: 22 cze 2021, 20:31

Naprawa auta a kosztorys

Post autor: pabian-69 »

Kto z was otrzymał od towarzystwa ubezpieczeniowego zaniżony kosztorys naprawy samochodu? Słyszałem, że to dość częste praktyki, więc sam zacząłem się nieco martwić. Też mnie to czeka, ale pomyślałem o wybraniu się do sprawdzonego rzeczoznawcy. Co o tym myślicie? Byliście w podobnej sytuacji?
Awatar użytkownika
astronom
Posty: 203
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:28

Re: Naprawa auta a kosztorys

Post autor: astronom »

To prawda takie kwestie są bardzo ważne i jak dla mnie również niezwykle istotnym jest to aby zwiększać swoją wiedzę na temat ubezpieczeń pojazdów. Polecam każdemu zapoznanie się z ciekawym wpisem https://magazynlbq.pl/ubezpieczenie-kla ... -wiedziec/ gdyż tak naprawdę ubezpieczeni klasycznego pojazdu jest ważne.
joliś879

Re: Naprawa auta a kosztorys

Post autor: joliś879 »

Ktoś z Was może przeprowadzał kiedykolwiek regenerację turbosprężarki w samochodzie? Widziałam, że jest to możliwe na przykład w firmie https://www.totalturbo.pl/ . Co o tym sądzicie? Warto się na coś takiego Waszym zdaniem zdecydować? Warsztat ma świetne opinie wśród moim znajomych.
ODPOWIEDZ