Najlepszy lakiernik

Znasz się na samochodach? A może szukasz porady lub polecenia? Wszystko o autach, serwisach samochodowych, ubezpieczeniach, przepisach drogowych.
Awatar użytkownika
bernard74
Posty: 1
Rejestracja: 17 lip 2020, 19:53

Najlepszy lakiernik

Post autor: bernard74 »

Macie swojego sprawdzonego lakiernika w Łodzi? Ja słyszałem, że warto oddawać auto w ręce fachowców z kris-cars.eu. Macie z nimi jakieś doświadczenia? Chętnie się dowiem, co sądzicie ;)
Awatar użytkownika
maksymin
Posty: 1
Rejestracja: 25 lip 2020, 15:20

Re: Najlepszy lakiernik

Post autor: maksymin »

Przede wszystkim ich specjalizacje to blacharstwo i lakiernictwo, a naprawy aut wykonują kompleksowo od A do Z. Nie można im zarzucić braku profesjonalizmu, bo właśnie tego konkurencja może im zazdrościć. No i może jeszcze atrakcyjnych cen.
Władek

Re: Najlepszy lakiernik

Post autor: Władek »

Jeśli masz trochę czasu i miejsca, to polecam wziąć się za malowanie samemu. Nie jest to trudne. Polecam podkład epoksydowy jak stosować - informacje znajdziesz w artykule https://www.troton.pl/podklad-antykoroz ... sydowy-41/. W internecie jest dużo poradników i filmików. Warto spróbować i zaoszczędzić sporo pieniędzy. Jeśli pójdziesz do lakiernika, musisz się liczyć z bardzo wysokimi kosztami.
ryś

Re: Najlepszy lakiernik

Post autor: ryś »

a kojarzycie moze http://klinikablasku.pl/ ? jesli ktos chce miec odpicowane auto wewnatrz i na zewnatrz, to tam fachowcy potrafią zdzialac cuda.! kompleksowe uslugi w zakresie kosmetyki samochodowej
Dąb

Re: Najlepszy lakiernik

Post autor: Dąb »

Jeśli chodzi o malowanie proszkowe czy śrutowanie, to nie ma mocnych na firmę https://gelp.pl . Zawsze realizują swoje zadania na czas, a poza tym mają kompleksową ofertę malowania proszkowego oraz kataforetycznego. Moim zdaniem warto ich sprawdzić, bo bardziej profesjonalnej firmy nie znajdziecie :)
ODPOWIEDZ