Koszt wynajmu samochodu

Znasz się na samochodach? A może szukasz porady lub polecenia? Wszystko o autach, serwisach samochodowych, ubezpieczeniach, przepisach drogowych.
Awatar użytkownika
ludomil98
Posty: 1
Rejestracja: 27 sty 2022, 18:55

Koszt wynajmu samochodu

Post autor: ludomil98 »

Orientujecie się może, jaki byłby koszt wynajmu samochodu na pięć dni? Chodzi mi o samochód osobowy i wynajęcie w okolicach Zielonej Góry. Wiem, że dobre opinie ma w okolicy wypożyczalnia samochodów https://www.vivacar.pl czy ktoś z Was korzystał może z ich usług? I może jesteście zorientowani w tym, jakie mogłyby być koszty takiego wynajmu? Z góry dziękuję.
mikaa

Re: Koszt wynajmu samochodu

Post autor: mikaa »

Jak poszukujecie samochody na wynajem gdańsk to tutaj słyszałam, że warto postawić na firmę Fajna Gablota. ponoć tam mają samochody nowoczesne w doskonałej kondycji i co ważne oferują oni dogodne warunki wynajmu, także super. Myślę, że warto to sprawdzić.
rakowska

Re: Koszt wynajmu samochodu

Post autor: rakowska »

Koszt wynajmu może się różnić w wypożyczalniach więc musisz poszukać tańszej wypożyczalni ale z dogodnymi warunkami wynajmu. Warto wybrać wypożyczalnię w której nie naliczają dodatkowych opłat taką jak Comfortcar. U nich możliwy jest też wynajem samochodu online
ODPOWIEDZ