Jak regenerować turbosprężarkę?

Znasz się na samochodach? A może szukasz porady lub polecenia? Wszystko o autach, serwisach samochodowych, ubezpieczeniach, przepisach drogowych.
Awatar użytkownika
Iwonka
Posty: 25
Rejestracja: 21 lut 2019, 14:27

Jak regenerować turbosprężarkę?

Post autor: Iwonka »

Firma Turbo Spec jest na rynku już od ponad 10 lat. Specjalizuje się w regeneracji turbosprężarek, filtrów DPF oraz wtryskiwaczy. Serdecznie ją polecam – gdyż to najlepsi profesjonaliści w tej dziedzinie
Awatar użytkownika
kwiatek
Posty: 460
Rejestracja: 23 maja 2019, 8:26

Re: Jak regenerować turbosprężarkę?

Post autor: kwiatek »

A skoro już o regeneracji turbosprężarki mowa, to czy zdecydowalibyście się na zakup takiej używanej części do auta? Ja czytałam ostatnio ciekawy artykuł na stronie https://fixmycar.pl/blog/czy-warto-kupi ... sprezarke/ mówiący właśnie o tym, czy warto kupić tubrosprężarkę po regeneracji. Polecam sobie poczytać ;)
Awatar użytkownika
firt
Posty: 125
Rejestracja: 06 maja 2020, 11:34

Re: Jak regenerować turbosprężarkę?

Post autor: firt »

Warto skorzystać z pomocy profesjonalistów. Jak trzeba było regenerować turbosprężarkę w naszym samochodzie firmowym (dostawczy), to skorzystaliśmy z usług firmy TURBO INJECTOR z Krakowa https://turboinjector.pl/naprawa-turbosprezarek/. To są świetni fachowcy, jasno określili czas na prawy i cenę, warunki mają naprawdę dobre, całkowicie wywiązali się z umowy. Zdecydowanie są rzetelni i warto skorzystać z ich usług.
ODPOWIEDZ