Dobry lakiernik

Znasz się na samochodach? A może szukasz porady lub polecenia? Wszystko o autach, serwisach samochodowych, ubezpieczeniach, przepisach drogowych.
Awatar użytkownika
roman-95
Posty: 1
Rejestracja: 16 mar 2021, 3:01

Dobry lakiernik

Post autor: roman-95 »

Witam serdecznie. Jaki zakład lakierniczy Łódź można waszym zdaniem polecić? Ja byłem w kilku takich miejscach, więc gdybyście potrzebowali opinii, to służę pomocą. Mam w ogóle wrażenie, że coraz mniej jest fachowców z prawdziwego zdarzenia. Czy wy też to zauważyliście, czy po prostu ja mam pecha?
Janaś

Re: Dobry lakiernik

Post autor: Janaś »

Niestety sam miałem przyjemność na takiego trafić, więc teraz sprawdzam opinie. Mój obecny mechanik i lakiernik w jednym omawia ze mną całą naprawę. Także wiem co będzie robione. Polecał mi ostatnio podkład akrylowy https://www.troton.pl/podklad-akrylowy-hs-2k-51/. Wybiera tylko produkty sprawdzone, więc wiem, że usługa będzie porządnie wykonana.
JasnyKłaczek

Re: Dobry lakiernik

Post autor: JasnyKłaczek »

Dobrych lakierników w Polsce jest wielu. Ważne, aby takiego znaleźć w swoich okolicach. Ja w ciągu 3 lat trzy 3 razy się przeprowadzałem i w każdym miejscu musiałem niestety oddawać auta do klepania. Na szczęście znam fajną wyszukiwarkę blacharzy/lakierników z całej Polski. Znajdziesz na niej na pewno fachowca godnego uwagi w swoich stronach. Oto ona https://www.dobryblacharz.pl/firmy/pols ... kiernictwo Śmiało z niej skorzystaj. Sam używam, więc oferty tam umieszczone są legit.
urwis

Re: Dobry lakiernik

Post autor: urwis »

Ja znam bardzo dobry zakład blacharsko-lakierniczy. Przez dobre 25 lat w krzakach na moim podwórku stał Duży Fiat. Karoserii w nim prawie nie było przez rdzę, a chłopakom i tak renowacja wyszła superowo. Auto w czerwonym metaliku wygląda, jakby wyjechało z salonu. Dokładnie taką ekstremalną renowację zrobiła mi firma Perfektauto Marcin Andrzejewski. Mieści się we Wrocławiu https://www.perfektauto.eu/oferta Odpicują idealnie każde auto. Szczerze ich polecam.
ODPOWIEDZ