Dobra pomoc drogowa?

Znasz się na samochodach? A może szukasz porady lub polecenia? Wszystko o autach, serwisach samochodowych, ubezpieczeniach, przepisach drogowych.
Awatar użytkownika
Julian99
Posty: 1
Rejestracja: 18 sty 2021, 21:45

Dobra pomoc drogowa?

Post autor: Julian99 »

Siemka. Jak myślicie, czym powinniśmy się kierować przy wyborze pomocy drogowej? Dla mnie na przykład liczy się to, że możliwe jest holowanie osobowe, ale zwracam uwagę też na czas reakcji na wezwanie i oczywiście ceny. Co wy byście jeszcze dodali?
Awatar użytkownika
kwiatek
Posty: 460
Rejestracja: 23 maja 2019, 8:26

Re: Dobra pomoc drogowa?

Post autor: kwiatek »

A w jakich sytuacjach najczęściej wzywacie pomoc drogową? Ja ostatnio trafiłam na fajny artykuł na stronie internetowej http://www.pomoc-drogowa.net.pl/nagla-a ... co-zrobic/, z którego wynika, że taka pomoc przydaje się nie tylko w przypadku kolizji czy wypadku, ale też nagłej awarii na drodze szybkiego ruchu.
Awatar użytkownika
smillo
Posty: 63
Rejestracja: 16 cze 2020, 11:17

Re: Dobra pomoc drogowa?

Post autor: smillo »

Odkąd zrobiłam prawo jazdy, czyli od 7 lat nie miałam żadnej takiej sytuacji, a dwa tygodnie temu miałam swoją pierwsza stłuczkę. Byłam tak spanikowana, że nie wiedziałam w ogóle co się zdarzyło. Jechałam poprawnie, a uderzył we mnie samochód z lewej strony. Człowiek do mnie wyskoczył, zaczął krzyczeć, że mu wymusiłam pierwszeństwo, nie nie miałam pojęcia jak mam zareagować. Uznałam, ze zadzwonię na policję, bo się po prostu zaczęłam bać i chciałam żeby wszystko się rozwiązało jak najszybciej. Policja przyjechała, jasno powiedzieli, ze to ja miałam pierwszeństwo i uciszyli tego pana, który tak wcześniej krzyczał. Stresu najadałam się co nie miara. Po tym wszystkim zadzwoniłam po pomoc drogową, do warsztatu KAWETA https://kaweta.pl/index.php/pl/uslugi/pomoc-drogowa w Sokółce. Oni mnie odholowali i tam później zaczęli naprawiać mój samochód. Oczywiście jeszcze w międzyczasie był ubezpieczyciel, itp. Pomoc drogową wam mogę szczerze polecić, bo przyjechali szybko, sprawnie wszystko wykonali, w dobrej cenie.
ODPOWIEDZ