Pokrycie dachu

Co robisz w wolnych chwilach? Opowiedz o tym, podziel się swoimi zainteresowaniami!
Awatar użytkownika
Grivina
Posty: 139
Rejestracja: 06 mar 2019, 17:39

Pokrycie dachu

Post autor: Grivina »

Nie każda dachówka nadaje się na każdy rodzaj dachu - ważne są spady etc. Potrzebujesz do tego rady fachowca. wiem, że możesz taką uzyskać na https://dachy-okna.pl/ - wystarczy się z nimi skontaktować i doradzą Ci to, co będzie w Twoim przypadku najlepsze. Oni zajmują się typowo dachami wiec ich wąska specjalizacja poniekąd czyni ich ekspertami w swojej dziedzinie a przynajmniej osoby, ktore korzystały z ich usług same polecały mi tę firmę.
Awatar użytkownika
eve
Posty: 67
Rejestracja: 27 lut 2019, 16:16

Re: Pokrycie dachu

Post autor: eve »

Masz rację, że pokrycia dachu się różnią i pod uwagę trzeba wziąć całą konstrukcję, jeśli chodzi o wykańczanie go. Nie znam się na tym za bardzo, ale wydaje mi się, że jeśli poproszę pracowników MG Dachy, którzy mają mi zrobić darmową wycenę konstrukcji dachowej https://mgdachy.pl/wycena-konstrukcji/ , to na pewno poradzą mi, co wybrać. W końcu są fachowcami w tej dziedzinie, no i część pracujących tam osób działa również w biurze architektonicznym MG Projekt.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 225
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:05

Re: Pokrycie dachu

Post autor: kozi44 »

jak juz temat dachów poruszamy to polecam poczytać o hydroizolacji dachów. Trzeba to porządnie zrobić, żeby potem nie było problemów. A jeśli chodzi o chemię budowlaną to firmy Isomat https://isomat-pu-systems.pl jest jedna z lepszych i sprawdzonych na rynku. Mają produkty na prawdę bardzo dobrej jakości i stale angażują się w innowacje i stały rozwój nowych produktów.
ODPOWIEDZ