Kolekcjonowanie nasion

Co robisz w wolnych chwilach? Opowiedz o tym, podziel się swoimi zainteresowaniami!
Awatar użytkownika
Zygbert89
Posty: 1
Rejestracja: 22 gru 2020, 22:52

Kolekcjonowanie nasion

Post autor: Zygbert89 »

Witajcie. Czy ktoś z was zajmuje się może kolekcjonowaniem nasion? Chodzi mi konkretnie o nasiona marihuany. Może nie zdawaliście sobie sprawy, ale w Polsce jest to w pełni legalne. Muszę przyznać, że dla mnie to całkiem relaksujące zajęcie. Skąd polecacie zamawiać nasiona? Wiadomo, że zależy mi na ich dobrej jakości i kondycji.
kolokolo

Re: Kolekcjonowanie nasion

Post autor: kolokolo »

Oczywiście że TAK! Głównie kolekcjonuje nasiona automatyczne, mają krótki czas kwitnienia i są kompaktowe. Wiem też że są tacy co zamiast nasion indoor wolą te nadające się do uprawy na zewnątrz. W sklepie Ziarno Życia dostępne są tylko feminizowane ziarenka, oryginalnie zapakowane, dzięki czemu mamy gwarancje otrzymania jakościowej genetyki, nad którą pracują w pocie czoła hodowcy najlepszych firm produkujących pestki konopi indyjskich. Na rynku dostępnych jest mnóstwo odmian, na szczęście szczegółowy opis zawarty na stronie pozwala wybrać coś do swojej kolekcji. Prawo polskie pozwala posiadać takie pestki, natomiast nie wolno ich wysiewać na terenie RP. Zmiana takiego prawa jest możliwa, trzeba iść za przykładem niektórych stanów w USA czy Tajlandii gdzie zalegalizowano już marihuanę.
ODPOWIEDZ