Żywność ekologiczna

Tutaj znajdziesz ciekawostki, informacje z różnych dziedzin.
Awatar użytkownika
ingeborga_67
Posty: 1
Rejestracja: 27 gru 2020, 0:39

Żywność ekologiczna

Post autor: ingeborga_67 »

Uznajecie żywność ekologiczną? Mam na myśli to, czy faktycznie waszym zdaniem ma znacznie lepszy wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie? Według mnie warzywa i owoce ze sprawdzonych źródeł mają zupełnie inny, ale lepszy smak. Też zauważyliście różnicę? Podzielcie się swoimi doświadczeniami ze zdrowym odżywianiem :)
błukksa

Re: Żywność ekologiczna

Post autor: błukksa »

staram się jeść zdrowo i wybierać dla rodziny produkty eko, mam maluszka na pokładzie, który niedawno zaczął rozszerzać dietę, kupuję mu obiadki hipp bio, zależało mi żeby jadł produkty ekologiczne, które są produkowane według bardziej restrykcyjnych procedur, warzywa i owoce nie mogą być modyfikowane genetycznie
MarysiaĆ

Re: Żywność ekologiczna

Post autor: MarysiaĆ »

Od jakiegoś czas kupuje żywność ekologiczna i certyfikowaną i wiem, że jem produkty najlepszej jakości. Ostatnio zaczęłam również kupować produkty z mąki z tego sklepu https://mlynomag.pl/produkt/maka-chlebowa-zytnia-t-720/ - mąka chlebowa i zaczęłam piec domowy chleb.
Awatar użytkownika
smillo
Posty: 63
Rejestracja: 16 cze 2020, 11:17

Re: Żywność ekologiczna

Post autor: smillo »

No jasne, żywność ekologiczna jest o wiele lepsza niż regularna, jest bez pestycydów, smakuje po prostu lepiej. Sama taką żywność kupuję online, ze sklepu internetowego Planetarianie https://planetarianie.bio/pl/new . Oni maja tam bardzo szeroką gamę produktów różnego rodzaju, od owoców po słodycze, które także zamawiałam i szczerze wam powiem, że są przepyszne. ceny mają korzystne, polecam ich serdecznie.

prokura częstochowa
Żarkowska

Re: Żywność ekologiczna

Post autor: Żarkowska »

Hej. Ja nie kupuję w ogóle wypieków w marketach, bo są strasznie niezdrowe. Masa chemii i jakichś ulepszaczy. Mam kilkanaście fajnych przepisów. Do tego zawsze używam mąki orkiszowej najwyższej jakości. Zawsze ją kupuję online ze sklepu DIOGRA https://diogra.pl/maka-orkiszowa/ Mąka od nich jest cudowna i chleb to jest chleb. Taki prawdziwy jak można było zjeść za komuny.
ODPOWIEDZ