Zajęcia artystyczne dla dzieci

Tutaj znajdziesz ciekawostki, informacje z różnych dziedzin.
Awatar użytkownika
Adamina1997
Posty: 1
Rejestracja: 28 maja 2021, 1:23

Zajęcia artystyczne dla dzieci

Post autor: Adamina1997 »

Hej forumowicze. Jakiś czas temu wpadła mi w oko szkoła artystyczna dla dzieci Chotomów. Doszłam do wniosku, że moja córka śpiewa na tyle dobrze, że może przydałyby jej się zajęcia z kimś doświadczonym. Co sądzicie o takim rozwiązaniu? Czy wasze pociechy chodziły kiedykolwiek na podobne zajęcia?
rótkowska

Re: Zajęcia artystyczne dla dzieci

Post autor: rótkowska »

Przedszkole mojej córki zdecydowało się na zawiązanie współpracy z https://ekoprzystanek.pl/oferta . Efekt? Masa kreatywnych zajęć dla dzieci, rozwijających je już od samego początku. Polegają na wykładach interaktywnych, a nawet równie potrzebnych szkoleniach dla nauczycieli. Wszyscy mocno zyskali na tym polu.
kamówa

Re: Zajęcia artystyczne dla dzieci

Post autor: kamówa »

W przedszkolu https://www.madzikplace.com/zajecia-dod ... dla-dzieci zapewniono naszym dzieciakom zajęcia z jogi. Takie nowoczesne rozwiązania traktujemy jako absolutny plus, w końcu pozwala to na poprawę ich stylu życia i nawyków. Moje dzieciaki są niezmiernie zadowolone właśnie z takiej kombinacji!
ŻabciaŻ

Re: Zajęcia artystyczne dla dzieci

Post autor: ŻabciaŻ »

Jeżeli mogę pocić dobre przedszkole, które oferuję super zajęcia dla dzieci to polecam przedszkole w Sosnowcu https://www.elfik.pl/#. Moje dziecko chodzi tam od dwóch lat i jestem BARDZO zadowolona. Polecam zapoznać się z oferta przedszkola i macie kilka miesięcy, żeby podjąć decyzję.
ODPOWIEDZ