Zabiegi w pulsmed.com.pl

Tutaj znajdziesz ciekawostki, informacje z różnych dziedzin.
Awatar użytkownika
Teodozja91
Posty: 1
Rejestracja: 11 kwie 2020, 14:17

Zabiegi w pulsmed.com.pl

Post autor: Teodozja91 »

Znacie szpital pulsmed.com.pl? Dowiedziałam się niedawno, że przeprowadzają zabiegi z wykorzystaniem komórek macierzystych i zainteresowała mnie oferta ich usług. Ktoś z was chciałby podzielić się opinią na ich temat?
Awatar użytkownika
gizela99
Posty: 1
Rejestracja: 18 maja 2020, 19:35

Re: Zabiegi w pulsmed.com.pl

Post autor: gizela99 »

W pulsmed.com.pl poddawałam się zabiegowi modelowania sylwetki. Uważam, że nie mogłam trafić na lepszych specjalistów. Tamtejsi lekarze mają zarówno wiedzę, jak i spore doświadczenie, więc bez obaw można oddać się w ich ręce :)
szpitałek53

Re: Zabiegi w pulsmed.com.pl

Post autor: szpitałek53 »

Jeśli uprawiacie sporo sportu to możliwe że macie czasami problemy z kontuzjami. Dla profesjonalnych sportowców na pewno przyda się kontakt do kliniki https://medpolonia.com.pl/nfz . oferują oni kompleksową opiekę dla osób z problemami w kończynach dolnych i górnych. Polecam każdemu bo sama korzystałam i teraz mam bardzo dobrą sprawność.
Kręgarz Poznań

Re: Zabiegi w pulsmed.com.pl

Post autor: Kręgarz Poznań »

Kręgarz Poznań to potoczne określenie osoby pomagającej osobom zmagającym się z dolegliwościami układu ruchu. Kręgarz w swej pracy używa technik manualnych oraz balansowania własnym ciałem. Kręgarzem nazywani bywają chiropraktycy, terapeuci manualni, osteopaci oraz inne osoby pracujące z ciałem człowieka.

Każdy z tych zawodów charakteryzuje się nieco odmienną metodologią pracy i mimo podobnych celów terapeutycznych, nie należy ich ze sobą utożsamiać.
https://centrum-kore.pl/kregarz-poznan/
ODPOWIEDZ