Nocowanie w plenerze

Tutaj znajdziesz ciekawostki, informacje z różnych dziedzin.
Awatar użytkownika
Kunegunda-79
Posty: 1
Rejestracja: 14 gru 2020, 11:44

Nocowanie w plenerze

Post autor: Kunegunda-79 »

Hejka. Nie wiem jak wy, ale ja już nie mogę się doczekać, kiedy wreszcie wyruszę na jakiś biwak. Co wy zabieracie ze sobą na takie wyprawy? Wiadomo, że namioty czy śpiwory to rzecz obowiązkowa, ale może jest jeszcze coś, co uważacie za przydatne. Dla mnie to na przykład apteczka czy coś do rozpalania ognia. Dajcie znać, bez czego wy się nie ruszacie :)
BarbaraŻ89

Re: Nocowanie w plenerze

Post autor: BarbaraŻ89 »

My też byliśmy na polu namiotowym w Chłapowie i powiem wam, że było super tylko moja córka na takich wyjazdach swoje musi odchorować. Córka ma 5 lat i za każdym razem jak gdzieś jedziemy dostaję zaparć i mamy problem. Na tym biwaku było tak samo.... płacz, ból i ogólnie nie fajna sytuacja. Pani, która koło nas miała swój kamper poleciła mi pojechać do Władka do apteki po czopki eva qu bambini, które załatwią sprawę. Na początku byłam sceptycznie do tego pomysłu nastawiona bo jak czopek dla 5 latki ?. Okazało się, że te czopki mogą stosować dzieci już od 2 roku życia i są całkowicie bezpieczne i nie powodują przeczyszczenia. Kupiłam czopki i powiem wam, że moja córka mogła się spokojne załatwić.
ODPOWIEDZ