Liposukcja i komórki macierzyste

Tutaj znajdziesz ciekawostki, informacje z różnych dziedzin.
Awatar użytkownika
Jarmila
Posty: 1
Rejestracja: 05 kwie 2020, 12:48

Liposukcja i komórki macierzyste

Post autor: Jarmila »

Cześć! Słyszał ktoś z was o wykorzystaniu komórek macierzystych do zabiegów na przykład medycyny estetycznej? Może poddawaliście się takiej terapii w pulsmed.com.pl? Co o tym sądzicie? :)
Awatar użytkownika
Morzena70
Posty: 1
Rejestracja: 02 cze 2020, 16:25

Re: Liposukcja i komórki macierzyste

Post autor: Morzena70 »

To bardzo ciekawe rozwiązanie moim zdaniem. Pobrane komórki macierzyste mogą być przechowywane przez kilka lat i wykorzystane do różnych zabiegów. Słyszałam wiele pozytywnych opinii o pulsmed.com.pl. Mają ponoć świetnych lekarzy, którzy dobrze znają się na swojej pracy.
Baśka

Re: Liposukcja i komórki macierzyste

Post autor: Baśka »

Ja poddałam się liposukcji wykonanej przez chirurga plastycznego Wiktora Czyżaka i jestem bardzo zadowolona z efektów operacji. Polecam zabiegi u tego właśnie chirurga. Podoba mi się też jego podejście do pacjenta.
Awatar użytkownika
part
Posty: 100
Rejestracja: 16 lip 2020, 18:45

Re: Liposukcja i komórki macierzyste

Post autor: part »

Tym nie. Miałam tradycyjna liposukcję u chirurga Łątkowskiego, on przyjmuje w klinice w Polanicy-Zdroju. Efekt końcowy niesamowicie mi się podoba, wcale nie byłam w ogromnym bólu i dyskomforcie, tylko zabiegi były przeprowadzone w przyjemnej atmosferze, o wszystkim wiedziałam wcześniej, bo lekarz mi wyjaśnił co i jak. Chirurga mogę wam wszystkim polecić, ma super podejście do pacjentów, ale ma też pewną rękę, doświadczenie i jest po prostu kompetentny.
Awatar użytkownika
eapl
Posty: 90
Rejestracja: 17 maja 2020, 11:45

Re: Liposukcja i komórki macierzyste

Post autor: eapl »

Miałam zwykłą liposukcję. Chodziło o podkreślenie mojej talii, która była, jak ja to pieszczotliwie nazywałam - obrośnięta tłuszczem. Odsysaniem tłuszczu zajął się u mnie bardzo dobry lekarz, chirurg Knakiewicz http://knackclinic.com/zabiegi/plastyka-brzucha/ z kliniki Knack Clinic we Wrocławiu. Najpierw była oczywiście konsultacja. Żeby móc skorzystać z tej usługi trzeba uzyskać pozytywną kwalifikację do zabiegu, ja ją uzyskałam i lekarz już profesjonalnie zajął się wszystkim. Ranki mi się ładnie zagoiły, bez najmniejszego problemu. Talia wygląda idealnie, polecam.
koliś

Re: Liposukcja i komórki macierzyste

Post autor: koliś »

Myślę, że jeśli chcecie postawić na liposukcję, to na pewno warto sobie na spokojnie zerknąć na tę stronę https://mediderm.com.pl/oferta/liposukcja-2 . Macie tam bowiem namiar na ciekawy gabinet, gdzie jest wiele różnych zabiegów. Myślę, że warto się tam na spokojnie rozejrzeć, aby znaleźć rozwiązania, które będą odpowiadały waszym potrzebom. Przede wszystkim należy stawiać na jakość, to jest podstawa. Poza tym można również skorzystać z wielu innych zabiegów.
ODPOWIEDZ