Kilka kredytów?

Tutaj znajdziesz ciekawostki, informacje z różnych dziedzin.
Awatar użytkownika
tytus-95
Posty: 1
Rejestracja: 31 paź 2020, 23:12

Kilka kredytów?

Post autor: tytus-95 »

Czy ktoś z was ma problem ze spłacaniem kilku kredytów naraz? Myślę, że niewiele osób wie o czymś takim jak pożyczka konsolidacyjna, która w zasadzie jest najlepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji. Pozwala połączyć kilka kredytów w jeden. W tym przypadku nawet czas spłat mógłby być wydłużony. Bylibyście zainteresowani?
małwa

Re: Kilka kredytów?

Post autor: małwa »

A wiecie, że mnie to właśnie śmieszy? Rozmawiałam ostatnio z takim https://kredytolsztyn.com/ekspert-finansowy-elblag/ ekspertem i zgodnie ustaliliśmy, że dla nas to jest dziwne. Banki mimo wszystko jednak nie pozwalają byle komu na kredyt konsolidacyjny, każą udowadniać dochód, a zaraz proponują wam pożyczkę osobną na kwotę, jaka jest potrzebna. Dla mnie to dziwne, a dla was?
Aśka22

Re: Kilka kredytów?

Post autor: Aśka22 »

Kredyt gotówkowy nie jest łatwy do spłaty zwłaszcza jak się ma inne kredyty. Warto wtedy pomyśleć o konsolidacji na to wszystko. Wydaje mi się że jest to najlepsze rozwiązanie w dobrej cenie. Zerknij na propozycje na https://www.olx.pl/d/oferta/pozyczka-pr ... op_premium. Mają tam sporo ciekawych ofert w różnej cenie z dobrymi propozycjami i na długie okres.
Awatar użytkownika
saru
Posty: 109
Rejestracja: 17 cze 2019, 23:09

Re: Kilka kredytów?

Post autor: saru »

tytus-95 pisze: ↑04 mar 2021, 3:39 Czy ktoś z was ma problem ze spłacaniem kilku kredytów naraz? Myślę, że niewiele osób wie o czymś takim jak która w zasadzie jest najlepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji. Pozwala połączyć kilka kredytów w jeden. W tym przypadku nawet czas spłat mógłby być wydłużony. Bylibyście zainteresowani?
Możesz spróbować zmienić warunki umowy kredytowej stosując aneks do umowy kredytowej https://zyciebezkredytu.pl/aneks-do-umo ... -frankach/ Ale nie ma pewności, że bank wyrazi na to zgodę.
nunuś

Re: Kilka kredytów?

Post autor: nunuś »

Moim zdaniem można mieć, ale warto je czasem łączyć w jedno, by mieć łatwiejszy sposób na spłacanie. Dlatego też sugerowałabym po prostu poszukiwanie czegoś odpowiedzialnego, a w zasadzie nawet konsultację z takim https://kredytczestochowa.pl/ doradcą. On ma naprawdę sporo informacji o tym, jak w ogóle zajmować się poszukiwaniami kredytów.
Młokowska

Re: Kilka kredytów?

Post autor: Młokowska »

W przypadku posiadania kilku kredytów warto skonsultować się z doradcą kredytowym. Sama byłam w takiej sytuacji i dlatego zasięgnęłam porady u Ekspertów kredytowych z firmy Finanse.pl: https://finanse-slask.pl/dla-ciebie/kre ... lidacyjny/. Dokładnie przeanalizowali moją sytuację finansową, wyjaśnili mi wiele kwestii, których sama nie rozumiałam i doradzili, co powinnam zrobić. Dzięki ich wiedzy wyszłam na prosto, teraz mam jeden kredyt zamiast kilku, co zdecydowanie odciążyło mój budżet. Naprawdę warto się z nimi skontaktować - wiedzą, co robią.
paweł_99

Re: Kilka kredytów?

Post autor: paweł_99 »

Sam byłem w takiej sytuacji - dość nieroztropnie brałem kredyty, gdy tylko potrzebowałem większej sumy pieniędzy i w końcu okazało się, że spłacanie tego wszystkiego jest ponad moje siły. Wtedy skontaktowałem się z firmą PS Finanse z Warszawy: https://www.psfinanse.pl/oferta/kredyty-konsolidacyjne. Ich specjaliści doradzili mi zebranie wszystkich zaciągniętych pożyczek w jeden kredyt konsolidacyjny - dzięki temu spłacam jedną ratę zamiast kilku. Pomogli mi też dostosować warunki spłaty kredytu tak, aby były dla mnie korzystniejsze. Sam na pewno bym tego tak nie rozwiązał, ich pomoc była naprawdę nieoceniona. Jeżeli ktoś znajduje się w podobnym położeniu to szczerze polecam się z nimi skontaktować, znają tę branżę od podszewki i najlepiej doradzą, co zrobić.
adżela

Re: Kilka kredytów?

Post autor: adżela »

Na pewno konsolidacja ma znaczenie, ale ja bym chciała jednak powiedzieć, że jeśli coś, to należy szukać kredytów z takim https://doradcafinansowy-lodz.pl/eksper ... azowiecki/ pośrednikiem. Dzięki temu będziemy mieli pewność pożyczanych pieniędzy i nikt nas na pewno w tym nie zaskoczy.
ODPOWIEDZ