Ekologiczne porządki

Tutaj znajdziesz ciekawostki, informacje z różnych dziedzin.
Awatar użytkownika
Norberta
Posty: 1
Rejestracja: 19 maja 2021, 3:59

Ekologiczne porządki

Post autor: Norberta »

Hej wszystkim. Czy sprzątając, staracie się używać produktów, które jak najmniej szkodzą środowisku? Powiem wam, że ekologiczne środki do prania czy inne czyszczące preparaty tego typu są świetne. Ja oceniam je na skuteczniejsze niż chemia tradycyjna i zdecydowanie polecam przekonać się samemu.

alepia
Bączek

Re: Ekologiczne porządki

Post autor: Bączek »

Na dobrą sprawę sprawdź najlepiej jak wygląda mieszkanie czy dom gdy używamy tego typu środków i ja jestem zdania, że jest to najlepszy możliwy test. Moim zdaniem jak najbardziej sam wybór właściwych środków oraz narzędzi do sprzątania jest czymś niezwykle istotnym.
gąska

Re: Ekologiczne porządki

Post autor: gąska »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań https://coolklima.pl/
Gośśka

Re: Ekologiczne porządki

Post autor: Gośśka »

Może kiedyś spróbuję. Tylko nie wiem po co kupować ekologiczne specyfiki skoro są dostępne pod ręką? Na przykład ocet. Ja jednak wolę ładny zapach po sprzątaniu w moim domu ;) Moja ulubiona hurtownia środków czystości to Stocker http://www.stocker.com.pl. Zamawiam u nich produkty raz na dwa miesiące i mój dom lśni czystością ;)
ODPOWIEDZ