Ekologiczne ogrzewanie wody

Tutaj znajdziesz ciekawostki, informacje z różnych dziedzin.
Awatar użytkownika
lucjana77
Posty: 1
Rejestracja: 15 wrz 2020, 21:47

Ekologiczne ogrzewanie wody

Post autor: lucjana77 »

Witajcie! Wiecie może, jaki jest najbardziej ekologiczny sposób na ogrzewanie wody? Ja słyszałam, że powietrzna pompa ciepła to strzał w 10, szczególnie jeśli mieszkacie w dużym domu, w którym nie brakuje lokatorów, a zużycie wody jest wysokie. Ponoć można na tym sporo zaoszczędzić, a przy okazji nie szkodzić środowisku. Ktoś z was się tym interesował? Dajcie znać, czy warto rozważyć montaż takiej pompy.
Awatar użytkownika
esperanza
Posty: 112
Rejestracja: 29 cze 2020, 17:45

Re: Ekologiczne ogrzewanie wody

Post autor: esperanza »

A moze pelletem ? Wystarczy tylko dobrze pociągnąć instalacje grzewcza. A pellet załatwić od maximer bo mają faktycznie najlepszy :)
Awatar użytkownika
wire
Posty: 74
Rejestracja: 16 cze 2020, 9:23

Re: Ekologiczne ogrzewanie wody

Post autor: wire »

A może kolektory słoneczne? My mamy takie rozwiązanie i jest chyba najbardziej ekologiczne, bo nie emituje niczego do atmosfery. My w nie zaopatrzyliśmy się w firmie Biwar https://www.biawar.com.pl/produkty/ z Białegostoku. Ich oferta jest kompleksowa, znajdziecie tam oczywiście jeszcze wiele innych urządzeń do ogrzewania wody, które są świetnej jakości i w atrakcyjnych cenach. Kolektory sprawdzają się nam świetnie, polecam.
Awatar użytkownika
jull
Posty: 110
Rejestracja: 08 wrz 2020, 16:44

Re: Ekologiczne ogrzewanie wody

Post autor: jull »

A kto u was zajął się montażem instalacji grzewczej? My do tego zadania zatrudniliśmy profesjonalistów z firmy usługowej Ciepło Centrum Janusz Bober https://www.cieplocentrum.com.pl/oferta ... instalacji z Bytomia, oni działają na terenie całego Górnego Śląska. Mają korzystne ceny, są rzetelni, naprawdę znają się na tym, co robią. Montaż poszedł im szybko, ale wykonali kawał dobrej roboty w korzystnej cenie, polecam ich serdecznie.
gnieźnie

Re: Ekologiczne ogrzewanie wody

Post autor: gnieźnie »

Hi, thanks a lot for posting such a wonderful post and I am really really impressed with this article. Keep it up dear and don't miss world's best games here

https://youtu.be/EoFOMqXXKDY

https://youtu.be/BbQloPKZQmM

https://youtu.be/UhAMi0xZFmE

https://youtu.be/IJeKFnQ-RkQ

https://youtu.be/1yEw9E77bPQ
MariuszŚ

Re: Ekologiczne ogrzewanie wody

Post autor: MariuszŚ »

Może dla kogoś z was przyda się namiar na firmę, która oferuję sprzedaż tzw promienników podczerwieni ( grzejniki podczerwieni
lampy cateringowe, lampy podczerwieni, ogrzewanie hal promienniki ) i takie rozwiązania możemy uzyskać z firmy https://www.solart.com.pl/kontakt . Jeżeli ktoś z was jest zainteresowany to polecam bardzo.
ODPOWIEDZ