Dobry tłumacz, czyli jaki?

Tutaj znajdziesz ciekawostki, informacje z różnych dziedzin.
Awatar użytkownika
Rejna1999
Posty: 1
Rejestracja: 19 mar 2021, 15:07

Dobry tłumacz, czyli jaki?

Post autor: Rejna1999 »

Hej wszystkim. Czym według was powinien charakteryzować się dobry tłumacz? Na przykład dla jednych może być ważne to, że oferuje tłumaczenia specjalistyczne z angielskiego lub innego języka obcego, a dla was co się liczy przede wszystkim? Chętnie się dowiem, bo takie wskazówki też pomagają w znalezieniu odpowiedniego specjalisty.
Awatar użytkownika
okina
Posty: 76
Rejestracja: 08 wrz 2020, 19:13

Re: Dobry tłumacz, czyli jaki?

Post autor: okina »

Powiem ci na przykładzie, według mnie firma Interlang z Gdyni http://interlang.pl/oferta.php robi bardzo dobre tłumaczenia. Ich zakres usług jest szeroki, w nim znajdziesz tłumaczenia na wiele różnych języków, a w dodatku ich tłumaczenia mogą być przysięgłe i specjalistyczne, tylko zerknij sobie na ich ofertę: https://interlang.pl/jezyki.php . Zlecenia realizują szybko, zgodnie z ustalonym terminem, są one poprawne gramatycznie i utrzymane dokładnie w takim tonie, w jakim powinny być, polecam.
Awatar użytkownika
astronom
Posty: 202
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:28

Re: Dobry tłumacz, czyli jaki?

Post autor: astronom »

Moim zdaniem bardzo fajnie współpracuje się z tłumaczami freelancerami i ja właśnie zaczynam tą tematykę pogłębiać. Nawet przeczytałem o tym na stronie https://3obieg.pl/jak-zarabiac-jako-tlumacz-freelancer/ i jak widzę właśnie taka praca staje się coraz bardziej popularna.

zaginął w krakowie
Wróżka

Re: Dobry tłumacz, czyli jaki?

Post autor: Wróżka »

Chciałoby się powiedzieć, że taki co do którego tłumaczeń nie będziemy mieli żadnych zastrzeżeń. Ja jestem zdania, że bardzo dobre jakościowo są tłumaczenia ustne z https://dogadamycie.pl/nasze-uslugi/tlumaczenia-ustne/ z których ja również dość często korzystam na co dzień.
Ośka89

Re: Dobry tłumacz, czyli jaki?

Post autor: Ośka89 »

Cześć. Jeżeli interesują was tłumaczenia tekstów medycznych, to moim zdaniem, powinniście się zgłosić do jakiegoś profesjonalnego biura tłumaczeń. Od siebie mogę wam polecić firmę Kontekst, ponieważ słyszałam o nich naprawdę wiele pozytywnych opinii.
ODPOWIEDZ