Dobry adwokat?

Tutaj znajdziesz ciekawostki, informacje z różnych dziedzin.
Awatar użytkownika
Józef_90
Posty: 1
Rejestracja: 28 wrz 2020, 18:37

Dobry adwokat?

Post autor: Józef_90 »

Witam. Czym według was powinien charakteryzować się dobry adwokat? Wiem na przykład, że specjalnością jednego może być prawo cywilne, a z kolei inny zna się na kilku dziedzinach naraz. Mimo wszystka ja zwracam uwagę na skuteczność i zaangażowanie w sprawę, a wy? Co byście dodali?
łeka

Re: Dobry adwokat?

Post autor: łeka »

Ja już kilka razy musiałam korzystać z usług kancelarii prawniczych i najlepiej wspominam współpracę z kancelarią http://www.grudziadzadwokat.pl/zakres-uslug/. Poprowadzili sprawę rzetelnie i doprowadzili do rozwiązania problemu po mojej myśli. Pełna dyskrecja, profesjonalizm i wysokie kompetencje. A oprócz tego życzliwe podejście w stosunku do petenta.
Łucja.Ka

Re: Dobry adwokat?

Post autor: Łucja.Ka »

Najważniejsze żeby móc polegać na sprawdzonych i doświadczonych adwokatach. Zwłaszcza w sprawach z którymi się zwracamy. Tak jak ja przy rozwodzie mogłam polegać na adwokacie Łukaszu Węgłowskim ze Szczecina. O tyle trudniej, że rozwód z orzekaniem o winie mojego byłego już męża. Pan Łukasz zajął się wszystkim, to adwokat na którym w 100% można polegać.
Dażka21

Re: Dobry adwokat?

Post autor: Dażka21 »

Na bardzo dobrych adwokatów i radców prawnych to ja mogę liczyć w Clever Step, a sprawa dotyczy kredytu we frankach z jakim mam problem. Dopiero dzięki nim sprawa ruszyła z miejsca. Pierwsze co to przez formularz na stronie https://cleverstep.pl/ przesłałam moją umowę kredytową do analizy. Nic ona nie kosztuje, a pozwala ocenić co można dalej zrobić. Cieszę się, że to właśnie do nich trafiłam z moim problematycznym kredytem.
Królik22

Re: Dobry adwokat?

Post autor: Królik22 »

Jeśli skorzystasz z oferty tego portalu ekancelaria.tv to nie będziesz mieć takich rozterek. Dzięki ich usługom masz dostęp online do adwokatów z każdej specjalności. Wszelkich porad udzielą online na drodze mailowej lub video konferencji w zależności od skomplikowania sprawy.
kórtka

Re: Dobry adwokat?

Post autor: kórtka »

W sprawach cywilnych należytej pomocy udzielili mi https://www.cgh-kancelaria.pl/obszary-praktyki/ . To jakość, która absolutnie sprostała moim wymogom - w końcu chodzi o masę porad, dzięki którym uniknięcie głupich decyzji stało się niemożliwe. Warto mieć przy sobie takich fachowców!
ginamó

Re: Dobry adwokat?

Post autor: ginamó »

Kilka kwestii na tle gospodarczym nie było dla mnie do końca jasnych, także zgłoszenie się do https://adwokatslupsk.pl/oferta/prawo-gospodarcze/ traktowałem priorytetowo. Udzielone porady i wsparcie wyjaśniły sytuację i umożliwiły mi stworzenie wizji, dzięki której widziałem na czym stoję. Najbardziej niejasne było dla mnie prawo spółek, ale te problem jest już rozwiązany.
Awatar użytkownika
oskii
Posty: 67
Rejestracja: 13 gru 2019, 14:49

Re: Dobry adwokat?

Post autor: oskii »

Obecnie na rynku jest mnóstwo różnych kancelarii prawnych. Zgadzam się, że wybór tej jednej może być trudny i do końca nie jest wiadomo na co patrzeć. Ja zaufałem opiniom znajomych, tak trafiłem do https://cpstanicka.pl/ w Krakowie. Moja sprawa dotyczyła sprawa spadkowego, nie mniej kancelaria specjalizuje się także w innych dziedzinach prawa. Zajmują się także obsługą prawną firm. Mają wielu klientów, otworzyli dlatego filię kancelarii w Katowicach.
Awatar użytkownika
eapl
Posty: 90
Rejestracja: 17 maja 2020, 11:45

Re: Dobry adwokat?

Post autor: eapl »

Ja niestety miałam taką sytuację, że musiałam skorzystać z pomocy prawnej. Nie będę wchodzić w szczegóły, ale była to sprawa z zakresu prawa cywilnego, po prostu ktoś mnie oszukał. Skorzystałam z usług adwokata Tomasza Kędra https://adwokat-kedra.pl/specjalizacja/ ... spodarcze/ z kancelarii adwokackiej w Katowicach. To świetny specjalista, we wszystkim mi pomógł, wyjaśnił mi zawiłości prawne, w których się gubiłam, no zdecydowanie jest skuteczny i godny polecenia.
karkówka

Re: Dobry adwokat?

Post autor: karkówka »

Była mi potrzebna pomoc na polu prawno-cywilnym. Ogromnego wsparcia na tym polu udzielili mi https://kancelarie-adwokackie.org/oferta/prawo-cywilne . Kłopot dotyczył prawa spadkowego, masa kwestii na tym polu nie była dla nie zwyczajnie jasna. A tak to wszystko stało się teraz bardziej przejrzyste.
Marek L.

Re: Dobry adwokat?

Post autor: Marek L. »

Osobiście uważam że specjalizacja prawnika ma ogromne znaczenie. Np do sprawy spadkowej nie weźmiesz specjalisty od sprawa karnego i odwrotnie. Ale np. specjalista z prawa cywilnego z powodzeniem może poprowadzić sprawę rodzinną itp. Jak szukacie prawnika z prawa spadkowego polecam https://www.spadek.info/, udzielają płatnych porad prawnych, ale i udostępniają setki artykułów i porad z prawa spadkowego. Osobiście korzystałem z ich usług i jestem zadowolony, zważywszy na to że współpracują z kilkudziesięcioma prawnikami macie praktycznie gwarancję że sprawą zajmie się kompetentna osoba
marysienka

Re: Dobry adwokat?

Post autor: marysienka »

Ja miałam ogromne szczeście bo trafiła mi się doskonała Pani adwokat która "ogarnia" rozwody bielsko biała A naprawde warto mieć profesjonalne wsparcie w tym momencie swojego zycia i przez to latwiej przejsc
Bakłażan

Re: Dobry adwokat?

Post autor: Bakłażan »

Empatia i zrozumienie dla klienta są nieocenione, zwłaszcza w trudnych sprawach. Dlatego przy wyborze adwokata warto zwrócić uwagę na jego podejście do klienta. Dla tych, którzy chcą zgłębić ten temat, polecam artykuł https://www.cozadzien.pl/styl-zycia/czy ... kata/93562 gdzie doskonale o tym wspomniano.
ODPOWIEDZ