Ciekawostki rolnicze

Tutaj znajdziesz ciekawostki, informacje z różnych dziedzin.
Awatar użytkownika
Bogumił86
Posty: 1
Rejestracja: 11 gru 2020, 12:32

Ciekawostki rolnicze

Post autor: Bogumił86 »

Czy ktoś z was pasjonuje się rolnictwem? Lubicie czytać ciekawostki z tym związane? Ja bardzo, bo takie artykuły o rolnictwie mogą poszerzać wiedzę w tym zakresie. Sam dowiaduję się sporo przydatnych informacji z przeróżnych portali rolniczych. Może macie swoje ulubione tego typu strony?
Awatar użytkownika
kwiatek
Posty: 460
Rejestracja: 23 maja 2019, 8:26

Re: Ciekawostki rolnicze

Post autor: kwiatek »

A skoro już jesteśmy przy rolnictwie, to czy kupowaliście kiedykolwiek jakieś części do Waszych maszyn rolniczych? Jeśli tak, to gdzie zrobiliście takie właśnie zakupy? Ja słyszałam, że na przykład profesjonalne new holland części zamienne można zamówić w sklepie internetowym z częściami Perkoz Parts. Ceny podobno są tam bardzo atrakcyjne i konkurencyjne. Czy ktoś z Was miał może z tym sklepem do czynienia?
kładzik

Re: Ciekawostki rolnicze

Post autor: kładzik »

Ciekawym faktem jest to, że wiele prac i napraw przy ciągniku możemy wykonywać samodzielnie oszczędzając znaczne sumy pieniędzy na podwykonawcach i serwisach. Co do części zamiennych to korzystam z oficjalnego źródła i oferty firmy https://kunert.abstore.pl/ gdzie mają oryginalne zamienniki i szybkie wysyłki produktów. Profesjonalna firma :)
Ćinek

Re: Ciekawostki rolnicze

Post autor: Ćinek »

Ja ostatnio szukałem firmy, która oferowałaby sprzedaż i szybką wysyłkę zaczepów do maszyn rolniczych. Dobrze, że szybko znalazłem firmę SCHARMUELLER https://scharmueller-sp.pl/pl/ i nie musiałem długo czekać na moje zamówienie - wysłali jej ekspresowo.
pawełł

Re: Ciekawostki rolnicze

Post autor: pawełł »

Z ciekawostek to okazało się, że produkt uboczny branży piwnej, młóto browarniane jest świetnym materiałem paszowym dla bydła i trzody chlewnej. Zawiera sporo witamin i dobrze przyswajalne biało, ma też właściwości mlekopędne. Ja stosuję je w moim gospodarstwie i rzeczywiście widzę poprawę w ilości oddawanego przez moje krowy mleka. Młóto jest niedrogie a ja jeszcze kupuję je w firmie Domino, gdzie ceny w ogóle są bardzo dobre. Podrzucam wam ich stronę internetową https://www.domino.org.pl/kontakt To solidny dystrybutor.
ODPOWIEDZ